19 Temmuz 24, Cuma

Caterpillar, Cat Expo Live ile inşaat sektörü oyuncularını ileri taşıdı

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat’in başarıya temsil ettiği Caterpillar, 22 Eylül tarihinde tüm dünyadan katılımcıları davet ettiği Cat Expo Live online etkinliğini düzenledi. İnşaat alanındaki ürünler, inşaat teknolojileri ve servis hizmetlerine odaklanan etkinliğin Türkiye ayağı ise “Borusan Cat ile İşiniz Durmaz” mottosu ile gerçekleştirildi. Borusan Cat, Türkçe içerikle çok özel videoları ve farklı sürprizleri müşterileriyle buluşturdu.

 Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da Borusan Cat’in başarıyla temsil ettiği Caterpillar, “The Power to Get it Done” (Başarma Gücü) konsepti ile Cat Expo Live etkinliğini düzenledi. Cat tarafından dünyanın dört bir yanından izleyicilere açık olan online platform aracılığı ile gerçekleştirilen etkinlik inşaat alanına odaklandı.

 Borusan Cat ile İşiniz Durmaz!
Caterpillar ürün yelpazesinin çeşitliliğini ve farklı uygulamalardaki kullanımını detaylı sunumlarla ortaya koyan etkinliğin Türkiye ayağı ise “Borusan Cat ile İşiniz Durmaz” mottosu ile düzenlendi. Borusan Cat’in müşterilerine dolu dolu bir Cat Expo Live deneyimi sunduğu etkinlikte Borusan Cat’in fark yaratan ürünleri, çözümleri ve hizmetleri paylaşıldı. Borusan Cat’in sunduğu inşaat alanındaki ürünler, inşaat teknolojileri ve servis hizmetleri odaklı içeriklerin yanı sıra inşaat ve altyapı, yapı inşaat ürünleri ve yol yüzeyi alanlarındaki iş makineleri tanıtıldı.  Kazıcı yükleyici, mikro ve kompakt paletli yükleyicilere dair güncellemeler incelenirken, asfalt kazıma makineleri, silindirler ve titreşimli toprak silindirleri ve daha fazlası mercek altına yatırıldı. Borusan Cat’in 2022 için ana odak noktası olan sürdürülebilirlik, teknoloji ve servis hizmetlerine dair uygulamalar da izleyicilerle paylaşılan içerikler arasında yer aldı.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler