17 Mayıs 24, Cuma

CAT Mini Ekskavatörler Büyük Güç ve Performans Sunuyor

Borusan Cat, mini ekskavatörlerden 2 ton, 4 ton, 5 ton ve 9 ton sınıfındaki modelleri getirerek müşterilerin ihtiyaçlarına çözüm sağlıyor. 301.7, 303.5, 305 ve 308 modelleri çok çeşitli uygulamalarda yardımcı olmak için kompakt bir boyutta güç ve performans sunuyor. Cat mini ekskavatörlerin dayanıklı şase ve çerçeve ile kısa kuyruk tasarımı, kapalı alanlarda konforlu ve güvenli biçimde çalışma sağlıyor. Operatör konforunu ön planda tutan geniş kabin ortamı ve süspansiyonlu koltuk, ayarlanması kolay kolçaklar ve joystick kontrol içeriyor. Yüksek Tanımlamalı Hidrolik Sistem, çalışma hassasiyeti, verimli performans ve daha fazla kontrol edilebilirlik sağlayan yük duyarlılığı ve akış paylaşma özelliği sunuyor. Kontrol Edilebilir Güç özelliği, ihtiyaç olduğu anda optimum verimlilik ve performans sağlıyor. Bu otomatik sistem, uygun motor gücüyle yakıt verimliliği sağlayarak tüm çalışma ihtiyaçlarını istenildiği şekilde karşılıyor.

Servis kolaylığında sınıfının en iyisi

Cat mini ekskavatörler, olabildiğince konforlu ve çok yönlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Cat mini ekskavatörler, rakip makinalara kıyasla daha uzun servis aralıkları ile güvenilirdir. Daha az parça ile üretildikleri için daha az onarıma ihtiyaç duyulur. Bu makinaların işbaşında daha fazla, serviste daha az zaman harcaması anlamına gelir. Tek parça yukarı kaldırılabilen tilt kabin özelliği, makinanızın bileşenlerine hızlı erişim sağlayarak ekipmanınıza bakım yapmanız gerektiğinde arıza süresini azaltmaya yardımcı olur.

Cat mini ekskavatör avantajları

-Çeşitli uygulamalarda çalışmanıza yardımcı olacak kompakt tasarımıyla yüksek performans, dayanıklılık ve çok yönlülük sağlar.

-Dayanıklı şase ve kısa kuyruk tasarımı sayesinde dar alanlarda konforlu ve güvenli biçimde çalışmanızı sağlar.

-Kolay ulaşılabilir servis noktaları ve düşük bakım maliyetleri sayesinde kesintisiz çalışmaya devam edebilirsiniz.

-Joystick kontrolü ile manevra kabiliyeti yüksek ve kullanımı kolay Cat Yeni Nesil Mini Ekskavatörlerle en yüksek verimde çalışabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler