22 Haziran 24, Cumartesi

CASE Paletli Ekskavatörler Yeni D Serisiyle Üstün Performans ve Yüksek Verimlilik Sunuyor

CASE markası Faz V emisyon standardına sahip yeni D Serisi Ekskavatörleri ile sahaya ve kullanıcılarına güven vermeye devam ediyor. D Serisi Paletli Ekskavatörler, üstün performansı ve yüksek verimliliği daha çevreci ve temiz bir teknolojiyle birlikte sunuyor.

Son derece zorlu ve çetin çalışma koşullarının yer aldığı Türkiye’deki açık ocak, taş, mermer, maden gibi çalışma alanlarında yüksek dayanım, performans ve verimlilik ile birlikte, sahibine ve kullanıcısına güven veren iş makinelerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. CASE markası işte bu noktada, beklenen ihtiyaçların ideal ve optimum bir şekilde konumlamış  olduğu FAZ V emisyon standardına sahip yeni D Serisi Ekskavatörleri ile sahaya ve kullanıcılarına güven vermeye devam etmektedir.
CASE; 13 ile 75 ton arasında geniş bir ürün gamı ile pazara sunulan yeni D Serisi Paletli  Ekskavatörler CX130D, CX350D, CX500D modelleriyle birlikte, pazara ilk defa sunacağı 20 ton sınıfındaki CX220D, 40 ton sınıfındaki CX380D ve 75 ton sınıfındaki CX750D modelleriyle tüm çalışma şartlarında müşterilerin  ve operatörlerin vazgeçilmezi olarak günbegün kendini ispat etmeye ve kullanıcılarının her zaman yanında olmaya  devam edecektir.

Üstün Performans, Yüksek Verimlilik!
Yeni D Serisi Paletli Ekskavatörlerde güvenilirliği kanıtlanmış olan Isuzu motorlar kullanılmaktadır. FAZ V güncel emisyon standardına sahip yeni D Serisi Paletli Ekskavatörler, üstün performansı ve yüksek verimliliği daha çevreci ve temiz bir teknolojiyle birlikte sunmaktadır. Geliştirilmiş hidrolik pompa sistemi sayesinde bir önceki seriye göreüstün performans ve seri çevrim süreleri sunmaktadır. Yakıt enjeksiyon sisteminde yüksek basınçlı common rail teknolojisini kullanan bu motorlarda; hava emiş sistemi intercooler entegreli turboşarj ünitesinden oluşmaktadır. Yakıtın yüksek basınçta sıkıştırılması ve turboşarj ünitesi sayesinde oksijen derişiminin arttırılmasıyla yüksek motor gücü ve düşük yakıt tüketimi elde edilmektedir. Üstün motor teknolojisi sayesinde bir önceki seriye göre daha düşük yakıt tüketimi sunarak daha verimli ve yüksek performans sağlamaktadır.
Standart otomatik rölanti sistemi ile makinenin faaliyet durumunu joystick hareketlerinden algılayabilen yeni D Serisi Paletli  Ekskavatörler, belirli bir süre sonunda motoru rölanti devrine çekerek, yakıt tüketimini azaltır. Benzer şekilde otomatik motor durdurma fonksiyonu sayesinde operatör makineyi belirli süre çalışır halde rölanti devrinde hareketsiz bıraktığında motor otomatik olarak kendini kapatarak gereksiz yakıt tüketiminin önüne geçmektedir.

CASE Akıllı Hidrolik Sistemi
Otomatik (A), Ağır (H) ve SP (Hız Öncelikli) olmak üzere 3 farklı çalışma modu bulunan yeni D Serisi Paletli Ekskavatörler ile operatör, uygulama koşullarını karşılayan uygun çalışma modunu seçerek ideal üretkenlik ve yakıt tasarrufunu birlikte elde etmektedir. CASE Akıllı Hidrolik Sistemi (CIHS) bulunan, yenilenmiş hidrolik pompa sistemiyle birlikte güçlü ve çevik hidrolik hareketlere imkân sağlayan yeni D Serisi, 4 ayrı hidrolik tasarruf fonksiyonuyla birlikte  genel yakıt ekonomisine katkı sağlamaktadır.

  • Hidrolik yağ akışının elektronik olarak kontrol ederek motorun aşırı yüklenmesini önleyen tork kontrolü
  • Bom indirme işlemlerinde ve kule dönüş esnasında motor hızını düşürerek yakıt tasarrufunu arttıran Bom Ekonomi Kontrolü
  • Kule dönüş esnasında en ideal hidrolik yağ akışı ve basıncı sağlayarak hidrolik güç dağılımını optimize eden Kule Dönüş Tahliye Kontrolü
  • Kazma ve tesviye işlemleri sırasında otomatik hidrolik basınç ayarı sağlayan ve yakıt sarfiyatını azaltarak operatör için daha üstün bir kazı kontrolü yaratan Levye Hareket Kontrolü.
    Ek olarak CX220D, CX350D ve CX380D model D Serisi Paletli Ekskavatörlerde; bom aşağı hareketiyle birlikte, yağ akışını arma aktararak armın daha hızlı acılmasını sağlayan ve güçten tasarruf ederek düşük yakıt tüketimi sunan Bom Yağ Rejenerasyonu fonksiyonu sunulmaktadır.

Yüksek Dayanım, Artırılmış Güvenilirlik
Yüksek dayanım ve uzun ömürlü kullanım sunacak şekilde tasarlanmış olan yeni D Serisi Paletli Ekskavatörler bir önceki seriye göre daha güçlendirilmiş ve tasarlanmış bom ve arm yapısıyla sunulmaktadır. Bom bağlantı uçlarında döküm çelik kullanılırken, arm ve bom içerisine kaynaklanan iç destek plakaları ağır iş kazılarındaki bom ve arm üzerine gelen gerilimleri karşılıyor. Güçlendirilmiş kova bağlantı kulakları ile zor kazı ve sökü çalışmalarında önemli gerilim sönümlemesi sunmaktadır.
Kazıcı grubu üzerindeki tüm bağlantı noktalarında (kova bağlantısı hariç) EMS burçlar standart olarak kullanılmaktadır. Sarı pirinç bilezik üzerine gömülü katı bir yağlayıcı madde burç yüzeyinde yağlayıcı bir katman oluşturarak metallerin birbirine sürtmesini önler. Bu teknoloji burç ve pimlerin kullanım ömrünü uzatırken, gresleme aralıklarının da daha uzun olmasını sağlar.

Üstün Konfor, Artırılmış Ergonomi
Yeni D Serisi Paletli Ekskavatörlerin kabinlerinde bulunan birçok ergonomik ve teknolojik özellik, uzun süreli çalışmalarda operatörün konforunu maksimum seviyede tutmayı hedefleyerek sunulmuştur. Tamamen ayarlanabilir koltuk ve ergonomik joystickler ile operatör uygun kullanım pozisyonunu kolaylıkla belirler ve optimum çalışma ortamına sahip olur. Yüksek soğutma performansına sahip dijital klima her iklim şartında yüksek konfor sağlar. 5.7” renkli LED operatör ekranı sayesinde, operatör birçok veriyi anlık olarak ekran üzerinden izleyebilir, kırıcı debi ayarını seçebilir ve  standart olarak sunulan arka ve sağ yan kameralar ile çalışma sahasına hâkim olabilmektedir.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler