13 Temmuz 24, Cumartesi

Borusan CAT, tarım sektörüne yönelik iş makinelerini ve benzersiz çözümlerini Konya Tarım Fuarı’nda tanıttı

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, tarım makineleri ve teknolojileri alanında Türkiye’nin en büyük etkinliği Konya Tarım Fuarı’na katıldı. Bu sene 05-09 Mart tarihlerinde 20.’si düzenlenen fuarda, Borusan Cat, üreticilerin hayatlarına kolaylık katan iş makinelerini tanıttı. Borusan Cat ayrıca müşterilerinin zamandan ve mekândan bağımsız 7/24 hizmet alabildiği, müşteri deneyimini üst seviyeye çıkaran çözümlerini fuar katılımcılarıyla buluşturdu.

“Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz” şirket amacı ile operasyonlarını Türkiye’nin yanı sıra Kafkasya ve Orta Asya’da sürdüren Borusan Cat, tarım alanında ülkemizin en büyük buluşmalarından, Konya Tarım Fuarı’na katılarak, sektöre özel sunduğu çözümlerini tanıttı. Binlerce kişinin ziyaret ettiği fuarda Borusan Cat, iş makinelerini, dijital çözümlerini ve tüm hizmetlerini fuar katılımcılarıyla tanıştırmanın yanı sıra tarımın geleceğine yönelik stratejik hedeflerini paylaştı.

Borusan Cat tarımın kalbinde!

Borusan Cat, Konya Tarım Fuarı’na mini ekskavatör, kazıcı-yükleyici ve tekerlekli yükleyici ürün gruplarından iş makineleri ile katıldı. Üst seviyede teknolojiye sahip, güçlü motorlarıyla yüksek performans sağlarken yakıt tasarrufu sunan iş makineleri ile dikkatleri üzerine çekti. “Tarımın kalbindeyiz” söylemi ile fuarda yer alan Borusan Cat ayrıca benzersiz müşteri deneyimi sağlayan teknolojik çözümlerini de fuar katılımcılarına tanıttı. Stant alanına kurulan ekranlar ile yedek parça alımından, sesle arıza tespitine tüm Borusan Cat çözümlerini bir araya getiren Boom360 uygulaması detaylı olarak katılımcılarla paylaşıldı.

Borusan Cat’in, Konya Tarım Fuarı katılımcılarıyla buluşturduğu iş makineleri arasında 301.7 mini ekskavatör yer aldı. Yeni nesil LED monitör ile makine bilgilerinin kolayca görüntülenebildiği, hız sabitleme, joystick kontrol gibi teknolojilerle donatılan ve kullanıcılara konfor alanı sunan tasarıma sahip 301.7 CR, kullanıcılara güçlü kaldırma ve kazı performansı sunuyor. Kısa kuyruk tasarımı en dar alanlara erişim ve rahatça çalışma imkânı tanıyor. Faz 5 emisyon standartlarında, güçlü C1.1 Cat motora sahip 301.7 CR, düşük yakıt tüketimi, bakım süreçlerinin kolaylığı ve çalışma alanlarında üst seviye güvenliği sağlayan donanım ile farklı arazi koşullarında, kullanıcıların en güvenilir yardımcısı oluyor.

Fuar katılımcılarına tanıtılan bir diğer iş makinesi ise 434 kazıcı-yükleyici oldu. Faz 5 emisyon gereksinimlerini karşılayan, güçlü, dayanıklı ve düşük yakıt tüketimine sahip 434 hidrolik tarımsal ataşmanlara uyumluluğu ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Piston tip pompa ile yüksek verimlilik sağlayan 434, tozlu ya da çamurlu sahalarda çalışmaya karşı kolaylıkla temizlenebilen radyatörlerle sahip tasarımı ile ön plana çıkıyor.
Borusan Cat’in fuar kapsamında tanıttığı bir diğer makine ise 908 kompakt tekerlekli yükleyici oldu. Yüksek torklu C2.8 motora sahip, üretkenlik, yakıt verimliliği ile operatör konforunda standartları belirleyen 908, hidrolik ataşman hattı, dar alanda seri hareket kabiliyeti ve sarsıntısız yürüyüş ile fark yaratıyor.

Borusan Cat fuarda ayrıca müşteri destek kapsamında sunduğu parçalardan da örnekleri sergiledi. Stand alanında 500 saatlik filtre kiti, filtre, tırnak, J serisi tırnak ve akü ürünleri tanıtıldı.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler