14 Haziran 24, Cuma

Borusan Cat ile Faz 5’e sorunsuz geçiş

“Borusan Cat olarak bu sürece çok ciddi hazırlanıyoruz. Zaten hali hazırda daha önce getirdiğimiz ürün gamımız içerisinde bazı Faz 5 modellerimiz bulunmakta. Bütün ekiplerimiz bu makinalara teknik ve donanım olarak hakim.”

Berk Derelioğlu-Borusan Cat Ürün Lideri 

Bu değişiklik uzun yıllardır yapılması beklenen bir değişiklikti. Açıkçası bu geçiş için Borusan Cat ailesi olarak çok heyecanlıyız. Avrupa’nın fazlar arası kademeli olarak geçiş yaptığı bu süreçte, bizim Faz 3’ten Faz 5’e direkt geçiş yapmamız değişikliğin ne kadar büyük bir değişiklik olduğunu açıkça gösteriyor. Bu büyük değişiklik ile bizlere çok ciddi bir sorumluluk düşüyor. Bu hem tedarikçiler hem de son kullanıcıların kendilerini sürekli gelişime açık tutmasını gerektiren, yeni gelişmelerin takip edilmesini sıklaştıracak bir süreç olacaktır. Borusan Cat olarak sürekli gelişimi ön plana koyup, günün teknolojisinin önünde gitmeyi amaçladık ve bu yolda çok ciddi aksiyonlar aldık. Süreç boyunca da aksiyonlarımızı devam ederek, müşterilerimizin bizleri takip etmesini sağlayacağız. Burada bize daha fazla görev düşüyor. Müşterilerimize süreci daha detaylı anlatıp her konuda destek olarak, Faz 5’e sorunsuz olarak geçmelerini sağlayacağız. Müşterilerimizin iş süreçlerine bizleri yani tecrübeli çözüm danışmanlarını eklemeleri yeterli olacaktır. Sonra hep beraber güzel bir iş süreç yönetimi yaşamış olacağız.

Tüm yönleri ile hazır
Borusan Cat olarak bu sürece çok ciddi hazırlanıyoruz. Zaten hali hazırda daha önce getirdiğimiz ürün gamımız içerisinde bazı Faz 5 modellerimiz bulunmaktadır. Bütün ekiplerimiz bu makinalara teknik ve donanım olarak hakimdir. Şimdi bütün modellerin geçişleri ile daha sıkı takibin ve aksiyonların alınması gerekmektedir. Bütün eğitimlerimizi tamamladık ve her yeni çıkan güncellemeyi de takip ediyoruz. Ayrıca Borusan Cat olarak Faz 5 koordinasyon ekibi kurduk. Bu ekibi ürün tarafı olarak koordine edip, bütün departmanların bilgilendirilmesini ve aksiyonların hızlı ve ayrıntılı şekilde alınmasını sağlıyoruz. Böylece yeni dönem geçişi ile ilgili kapsamlı ve koordineli şekilde çalışmaktayız. Biz bu şekilde hazır olduğumuzda müşterilerimize de doğru ve bilinçli bir şekilde destek vermiş olacağız. Bu durum üzerine itina ile çalışıp, çok önemsiyoruz. Bu aksiyonlar sürekli olacaktır. Her zaman ekip olarak kendimizi hazır olarak tutup, müşteri memnuniyetini şu an olduğu gibi yüksek tutmak ana amacımızdır.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler