19 Temmuz 24, Cuma

Bobcat TL25.60 ile dar alanlarda yüksek verimli çalışma

İnşaat malzemeleri satışı ve iş makinası kiralama hizmeti veren Nuri Aslan, yeni aldığı Bobcat TL25.60 Telehandlar ile hizmet gücü ve kalitesini artırdı. 40 yıldır baba mesleğini sürdüren Aslan, yeni aldıkları makinanın sahip olduğu üstün teknik özellikleri ile işlerini hızlandırdığını ve kolaylaştırdığını belirtiyor.

Nuri Aslan

İstanbul’da inşaat malzemeleri satışı ve makine kiralama alanlarında hizmet veren Nuri Aslan tarafından tercih edilen Bobcat’in kompakt teleskobik yükleyicisi TL25.60, daha büyük modellerle aynı geniş ve konforlu çalışma alanı sunuyor. Makinenin kompakt boyutları ve yüksek manevra kabiliyeti sayesinde performanstan ödün verilmeden dar alanlarda çalışmak mümkün hale geliyor.

Makinelerin sahadaki performansı önemli

Firma olarak bu güne kadar birçok marka iş makinesi kullandıklarını ve makineleri iyi tanıdıklarını dile getiren Aslan “Kullandığımız bazı makinelerin sahadaki performansı bizi tatmin etmedi, beklentilerimizi karşılamadı. Bu nedenle Bobcat markasına yöneldik. Bu kararımızdan dolayı memnunuz. Zorlu koşullarda ve dar alanlarda yüksek verimle çalışan makine elimizi güçlendirdi” ifadelerini kullandı. Aslan, önümüzdeki dönemde makine parklarını büyütme planları olduğunu ve tercihlerinin yine Hasel ve Bobcat’ten yana olacağını da sözlerine ekledi. Hasel İş Makinaları ile uzun yıllara dayanan bir ilişkileri olduğunu ve son yaptıkları Bobcat alımında firmaya duydukları güvenin de etkisi olduğunu aktaran Aslan, “Hasel büyük bir firma. Bünyesinde çok sayıda uluslararası markayı barındırıyor. Bu da elbette makine alırken bize güven veren bir durum oluşturuyor” şeklinde konuştu.

3 yıl-3 bin saat garanti

Hasel İş Makinaları Bobcat Satış Yöneticisi Batuhan Uygun da Nuri Aslan’a bu makineyi sağlamaktan memnun olduklarını belirterek “Tedarik ettiğimiz Bobcat TL25.60 Teleskobik Yükleyici pazara sunulan muadil makineler arasında en iyisi. Bunu rahatlıkla söyleyebiliriz çünkü piyasaya sunulan makineler ile arasında önemli farklılıklar bulunuyor. Rakip ürünlerde bulunmayan geri görüş kamerası bu özelliklerden birisi. Ayrıca bizim ürünümüzde ters fan bulunuyor ve makinenin altı tamamen kapalı. Ama tüm bunların yanı sıra en önemli özelliklerimizden birisi de diğer markalar ürünlerine 1 yıl -1000 saat garanti verirken biz 3 yıl-3 bin saat garanti veriyoruz. Bu garanti süresinin verilebilmesinin nedeni de makineye duyulan güvenin göstergesi olarak görülebilir. Tüm bunlar Nuri Aslan’ın Bobcat’i tercih etmesinde etkili oldu. Firma, diğer modellerimizle de ilgileniyor. İşbirliğimizin yeni alımlarla

Hasel İş Makinaları Bobcat Satış Yöneticisi Batuhan Uygun

devam edeceğini düşünüyoruz.”

Manevra kabiliyeti yüksek

Bobcat TL25.60 Teleskobik Yükleyici’nin inşaat sahalarında yoğun olarak kullanıldığını belirten Uygun bu makinenin ayrıca tavuk çiftliklerinde de sıklıkla tercih edildiğini belirtti. Makinenin kompakt yapısı ve yüksek manevra kabiliyeti ile tavuk üretim çiftlikleri için bire bir olduğunu da sözlerine ekleyen Uygun makinenin kullanım alanları arasında ayrıca endüstriyel tesisler bulunduğunu da söyledi. Uygun sözlerini şu şekilde tamamladı: “Euro 5 standartlarını karşılayan Yeni Nesil Bobcat TL25.60 Teleskopik Yükleyici, kısıntılı inşaat sahalarında çok başarılı olduğunu sahada ispatladı. Bu kompakt makine tasarlanırken, mükemmel manevra kabiliyeti gözetildi. Makinenin kompakt boyutları ve yüksek manevra kabiliyeti sayesinde performanstan ödün verilmeden dar alanlarda çalışmak mümkün.”

Bobcat TL25.60 Teleskopik Yükleyici

Kaldırma Kapasitesi: 2500 kg

Kaldırma Yüksekliği: 5.9 m

Nominal Güç: 54.6kW

Maksimum Yatay Uzanma: 3.3 m

Yüksüz Makine Ağırlığı: 4308 kg

Dönüş Yarı Çapı: 3.2 mm

Hidrolik Sistem: 80lt/dk 250 bar

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler