22 Haziran 24, Cumartesi

Betonel, Zoomlion ile daha güçlü

 Betonel Prefabrik, 3 yıl önce aldığı ilk Zoomlion makinanın performansı nedeniyle ilerleyen yıllarda parkındaki Zoomlion sayısını artırdı. Firmanın Zoomlion’ı seçmesinde makinaların kalitesinin yanı sıra satış sonrası hizmetlerin kalitesi de etkili oldu.

Betonel Prefabrik Beton Elemanları A.Ş, 48 yılı aşan tecrübesiyle faaliyetlerini sürdürüyor.  Firma Ortağı Servet Tekin proje, mühendislik, müteahhitlik hizmetleri verdiklerini belirterek “Ayrıca endüstriyel ve üst yapılar, kuşatma elemanları, çevre düzenleme elemanları, alt yapı elemanları ve her türlü özel imalatı yapıyoruz. Beton prefabrik elemanları üretimi, sanayi yapıları, fabrika binası yapımı çalışmalarımız bulunuyor. Betonel ismi Beton ve El kelimelerinden oluşuyor. Beton el sağlamdır, tuttuğunu yarı yolda bırakmaz” diyor

Satış sonrası hizmetler önemli kriter

Makina alırken hassas değerlendirme süreci yürüttüklerini de söyleyen Tekin, “Öncelikle tedarikçi firmanın satış sonrası hizmetleri iyi olmalı çünkü makinalarımızın üretim dışı kalmasını istemeyiz. Makinanın ekonomik olması, verimliliği, performansı, güçlü ve dayanıklı olması ve teslimat süreci bizim için önemli kriterler” şeklinde konuşuyor. Tekin neden Zoomlion markasını seçtiklerine ilişkin ise şu yorumları yapıyor: “İlk Zoomlion makinamızı 3 yıl önce aldık. Bu makinanın performansı sonraki alımlarımızda etkili oldu. Zoomlion’ın kaliteli, yüksek performanslı ürünleri, satın alma sürecinde yetkililerin ilgisi, satış sonrası hizmet güvencesi tercih sebeplerimiz arasında. Bizim sektörümüzde Zoomlion mobil vinçleri rağbet görüyor. Biz de meslektaşlarımıza bu markayı tavsiye ediyoruz.”

Betonel’in Zoomlion gücü

1 adet WA7527-20D kule vinç

1 adet ZS1012HD makaslı platform
1 adet ZS0808HD makaslı platform
1 adet ZCT1000V 100 tonluk paletli mobil vinç
2 adet ZRT850 85 tonluk arazi tipi mobil vinç

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler