13 Haziran 24, Perşembe

Ayyıldız İnşaat’ın sahadaki gücü Zoomlion ekskavatörler

İstanbul ve dışında çok sayıda büyük projede kazı ve hafriyat çalışmaları yürüten Ayyıldız İnşaat, makine yatırımında Zoomlion’u tercih ediyor. Firma sahiplerinden Ali Yıldız, kullandıkları Zoomlion ekskavatörlerin yakıt verimliliği, güç ve performans olarak sahada kendini kanıtladığını ve ayrıca operatörlerin de makinelerden memnun olduğunu belirtti.

Ali Yıldız/Ayyıldız İnşaat

Ayyıldız İnşaat’ın sahiplerinden Ali Yıldız, İstanbul Üniversitesi Elektrik Elektronik Bölümü mezunu. 2009’dan beri inşaat, hafriyat, altyapı işleri yapan Yıldız, 3 yıl önce Adem Aydemir ile birlikte Ayyıldız İnşaat’ı kurduklarını belirterek çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi: “Şirketin kurulmasından bu yana geçen sürede çok sayıda projede görev aldık. Şu an devam eden projelerimizden biri de Turgut A.Ş’ye ait Beykoz -Tokatköy kentsel dönüşüm projesi kapsamında yapılan Emlak Konut projesi. Bu proje 485 daireden oluşuyor. Burada yaklaşık olarak 200.000 m³ civarında kazı, 100.000 m³ civarında da dolgumuz mevcut. Aynı zamanda büyük taşları kırarak g-grid temel altı malzemesi üretiyoruz. Bir diğer çalışmamız olan Çamlıca Kirazlıtepe-Emlak Konut- TOKİ projemizde ise 1.200.000 m³ üzerinde kazı yapıl[1]makta. Bunların yanı sıra Emlak Konut -Tozkoparan projemizde ise 150.000 m³ civarında kazı işi bulunuyor. Bunların yanı sıra Zeytinburnu-Beştelsiz ve Çekmeköy Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ve Türk Alman Üniversitesi Teknokent Projesi hafriyat işlerini yürütüyoruz. Şehir dışında da çeşitli projelerimiz sürüyor.”

“Verimli, güçlü ve operatör dostu makineleri seçiyoruz”

Yaptıkları işlerin zamanında ve düzgün şekilde tamamlanmasında iş makinelerinin belirleyici olduğunu söyleyen Yıldız, bu nedenle makine seçiminde çok dikkatli olduklarını belirterek kriterlerini şu şekilde sıralıyor: “Yakıt tüketimi, makinenin performansı, gücü ve en önemlisi operatörün memnuniyeti. Biz ne kadar şirket sahibi ol[1]sak da, makineleri kullananlar operatörlerimiz. Onların makinenin performansından, gücünden, kabin genişliğinden, koltuk rahatlığından memnun olması gerekiyor. Operatörler makinenin kendisi ile bütünleşiyorlar. Her makinenin levyesini çekişte, sanki kendi gücünü kullanıyormuş gibi hissetmesi onlara rahatlık veriyor. Operatörün memnuniyeti bizler için de iş verimliliği anlamına geliyor.

Dört dörtlük bir makine
Operatör Yunus Emre Dereli: 8 yıllık operatörüm. Zoomlion ile ilk defa
bu projede tanıştım. 5 aydır burada yer alan tüm Zoomlion ekskavatör
modellerini kullanıyorum. Makine rahat, konforlu ve kullanımı kolay. Çekiş
gücü, seriliği, yürüyüşü çok iyi. Dört dörtlük bir makine diyebilirim.

Zoomlion ekskavatör beklentileri karşılıyor
Operatör İsrafil Papakar: 7 senedir operatörüm. Şu anda bu projede
ZE330E-10 30 tonluk Zoomlion ekskavatörünü kullanıyorum. Makine kuvveti,
seriliği, operatör kabini konforuyla tüm beklentileri karşılıyor.

Zoomlion ekskavatörler seri, kuvvetli, güçlü
Operatör Ali Papakar: 2 yıldır operatörüm. 2 aydır Zoomlion ekskavatörlerini kullanıyorum.
Zoomlion ekskavatörler seri, kuvvetli, güçlü, dengesi iyi makineler.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler