17 Mayıs 24, Cuma

ASKO GLOB ALL, yeni marka ve ürünleriyle Komatek Fuarı’na hazır

ASKO Glob All, Türkiye yetkili distribütörü olduğu Develon ve Rubble Master iş makinaları ile Bobcat Doosan ve Mitsubishi marka istif makinalarını 29 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde Komatek Fuarı’nda sergileyecek.

Komatek Fuarı bu yıl 17. Kez kapılarını ziyaretçilerine açıyor. ASKO Glob All, Develon marka ekskavatör ve lastikli yükleyiciler, Bobcat Doosan marka forkliftler, Mitsubishi marka forklift ve depo içi ekipmanlarını ile Rubble Master marka kırma ve eleme tesislerini 4. Salon 408 numaralı stantta sergileyecek. Develon, Doosan, Mitsubishi ve RM marka ürünler, ziyaretçilere son teknoloji ürünlerini yakından görmeleri ve deneyimlemeleri için bir fırsat sunacak.

Develon İş Makinaları, sektöre yön verecek

İnşaat sektörünün öncü firmalarından Develon İş Makinaları, sektördeki son teknolojilerini sergilemek ve yenilikçi çözümler sunmak üzere KOMATEK Fuarı’nda yer alacak. Fuar katılımcıları, Develon’un standını ziyaret ederek, yenilikçi tasarımı ve üst düzey teknolojisi ile dikkat çeken ekskavatör ve lastikli yükleyicileri yakından inceleme fırsatı bulacaklar. Develon’un makineleri, güçlü motorları, hassas kontrol sistemleri ve dayanıklı yapılarıyla sektördeki en zorlu çalışma koşullarında bile yüksek performans sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Mitsubishi Forklift Trucks, son teknoloji forklift ve depo içi ekipmanları ile göz kamaştıracak

Mitsubishi forklift ve depo içi ekipmanları da, ASKO Glob All güvencesiyle Komatek Fuarı’nda ziyaretçilerle buluşacak. Mitsubishi distribütörlüğünü üstlenen ASKO Glob All forklift ve depo içi ekipmanları fuarda ilk kez sergilenecek. ASKO Glob All güvencesi ile Mitsubishi’nin marka gücünün birleşimi, tüketicilere daha geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunacak. Ayrıca, ASKO Glob All’in sunduğu yüksek kaliteli satış sonrası hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, Mitsubishi markasının Türkiye’deki başarısını daha da güçlendirecek.
Ziyaretçiler, ASKO Glob All standını ziyaret ederek, yenilikçi tasarımları ve üstün performanslarıyla dikkat çeken Mitsubishi forkliftler ile depo içi ekipmanlarını yakından inceleme fırsatı bulacaklar. Mitsubishi’nin ürünleri, güvenilirlikleri, verimlilikleri ve kullanıcı dostu tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Bobcat imzasıyla Doosan Forkliftler, yeniden sahne alıyor

İstif makinalarının önde gelen markalarından olan Doosan forkliftler, güçlü ve yenilikçi marka kimliğiyle tanınan Bobcat adıyla pazarda yer alacak. Bobcat forkliftler, 29 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında 2024 Komatek Fuarı’nda yeni marka ismi ve yeni renkleriyle meraklılarıyla buluşacak. Bobcat, distribütörü olan Asko Glob All ile geniş ürün yelpazesini Komatek Fuarı’nda sergileyecek. 408 numaralı stantta sergilenecek olan Bobcat forkliftler, Asko Glob All ekibiyle ziyaretçilerini bekleyecek.

Rubble Master Kırma ve Eleme Tesisleri Komatek’te

Komatek Fuarı’nda, kırma ve eleme sektörünün öncülerinden Rubble Master, en son teknolojiye sahip kırma ve eleme tesislerini sergilemek üzere hazır. Dünya genelinde hizmet ve ürün çözümlerine devam eden Avusturya merkezli Rubble Master’ın Türkiye temsilcisi ASKO GLOB ALL standında sergilenecek RM120X mobil darbeli kırıcısı, tüm diğer RM modellerinde olduğu gibi endüstrideki en iyi kapasite/ağırlık oranına sahip. Boyutları, nakliye ve beslemeyi kolaylaştıracak şekilde dizayn edilen RM120X, düşük yakıt tüketimi, çok kolay işletilebilmesi ve nihai ürün şekli öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler