22 Haziran 24, Cumartesi

Ascendum ve Sany Anlaşma Tazeledi

10 yıldır sürdürdükleri iş birliklerini bugün daha güçlü şekilde ileriye taşımak adına yenileyen Ascendum Makina ve SANY, fore kazık pazarına kaliteli satış ve satış sonrası hizmetleri sunabilecek olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Altyapı ve yol yapımı projelerinde, inşaat ve madencilik sektörlerinde SANY Türkiye distribütörü olarak hizmet veren Ascendum Makina, distribütörlüğünü yürüttüğü SANY ile anlaşmasını 10 Ocak 2023 tarihinde İstanbul’da yeniledi. İmza töreninde Ascendum Makina Türkiye Satış Direktörü Arda Okay ve SANY Satış Müdürü Tony Wu yer aldı.
İmza töreninde SANY ile tazelenen anlaşmaya dair konuşan Okay, geçmişten bugüne kadar SANY ile başarılı bir iş birliği yürüttüklerini belirtti ve şunları söyledi: “Ascendum Makina’nın Türkiye iş makinaları pazarındaki 30 yıllık, dünya pazarındaki 65 yıllık tecrübesi, servis ağı ve bilgi birikimi ile SANY’nin kalitesi, yüksek verimliliği, uzun işte kalma sürelerinin bir araya gelmesi sayesinde sektörün ihtiyacı olan kaliteli satış ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerimize sunuyoruz. İş makinaları sektöründeki tecrübelerimizi fore kazık pazarına da yansıtarak sektörün belki de en önemli sorunu olan satış sonrası hizmet kalitesini yukarı taşımaya devam ediyoruz.”

Bağlarımızı güçlendirmek bizi heyecanlandırıyor

Uzun yıllardır sürdürdükleri iş birliğini bu anlaşmayla yenileyen Ascendum Makina ve SANY, fore kazık pazarında daha da büyüyerek sektöre değer katmaya devam edecek. Yenilenen anlaşmaya dair görüşlerini dile getiren Okay, “10 yıldır büyüterek devam ettiğimiz SANY bayiliğimizi daha güçlü şekilde ileriye taşımak bizleri mutlu etmenin yanı sıra heyecanlandırıyor” dedi. Sözlerinin devamında ise şöyle konuştu: “SANY’nin Türkiye’de de globalde olduğu gibi her yıl teknoloji ve kalite anlamında üzerine koyarak devam etmesi ve Ascendum’un bu pazardaki tecrübesi ve repütasyonunun bir araya gelmesi sayesinde önümüzdeki yıllarda da SANY ile Türkiye fore kazık makinası pazarına kaliteli satış ve satış sonrası hizmetleri sunabilecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Deprem bölgesindeki çalışmalar talebi daha da artırdı

Türkiye’de şu an yapımı süren büyük/küçük birçok inşaat, yol, köprü, hızlı tren, otoyol projeleri mevcut. Söz konusu projelerden dolayı Türkiye pazarının çok dinamik ve hareketli olduğunu belirten Okay, Türkiye fore kazık makinaları pazarı hakkında şunları söyledi: “Mevcut makina sayılarının yetmediğini de düşünecek olursak fore kazık makinası talebi hâlen sürüyor. Özellikle deprem bölgesinde ve deprem riski olan diğer bölgelerdeki yapı çalışmaları bu talebin daha da artmasına sebep oldu. SANY Fore Kazık Makinaları ile 10 yıldır pazar payımızı artırarak geldiğimiz bu noktada pazarın en çok talep edilen markası olmayı başarmış durumdayız. Birçok büyük projede uzun yıllardır kullanılmış ve kendisini fazlasıyla ispat etmiş olan SANY Fore Kazık Makinaları sektörün önde gelen birçok firmasının makina parkında yerini almaya devam ediyor.”

SANY fore kazık pazarında rekor satışlarla lider konumda

Aynı zamanda SANY’nin Çin ve dünya çapındaki konumu hakkında yorum yapan Okay, “Son yıllarda SANY, tüm dünyada fore kazık makinaları pazarının açık ara lideri olarak yoluna devam ediyor. Çin, Asya, Orta Doğu’nun ardından son yıllarda yaptığı yatırımlarla Avrupa ve Amerika pazarında da makina teslimatlarına hızla devam ediyor. SANY, farklı pazarların ihtiyaçlarını ve dinamiklerini iyi analiz ederek hızlı aksiyonlar alması ve organizasyonunu buna göre şekillendirmesi sayesinde girdiği hemen her pazarda liderliğe oynuyor. Çin fore kazık makinaları pazarında da zaten uzun yıllardır liderliğini devam ettiren SANY, 2019 yılında 2500 adetlik yıllık satışla bu alanda kırılması zor bir rekora da imza attı. Sürekli yaptığı Ar-Ge yatırımları sayesinde Avrupa pazarında da son yıllarda talep edilmeye başladı” diye konuştu.

Operatörün konforunu ve verimliliğini artırıyor
SANY Fore Kazık Makinaları’nın operatörlere ve şantiyelere sağladığı pek çok avantaj bulunuyor. Özellikle Avrupa pazarındaki etkisini artırmaya başladığından beri SANY’nin operatör konforuna ve verimliliğe çok fazla yatırım yaptığını dile getiren Okay, “Operatörün kullanımını ve verimliliğini artırmak amacıyla kabinde, ana ekranda ve kumanda sistemleri gibi önemli noktalarda birçok geliştirme yapıldı. Akıllı çırpma, boşaltma, kazık merkezi hafızalama gibi yeni özellikleriyle SANY Fore Kazık Makinaları verimliliklerini artırırken operatörlerin de işlerini kolaylaştırıyor” dedi.

Ascendum Makina Türkiye Satış Direktörü Arda Okay ve SANY Satış Müdürü Tony Wu

SANY fore kazık birçok özelliğiyle fark yaratıyor

SANY Fore Kazık Makinaları özellikle güçlü ve dengeli olmalarıyla öne çıkıyor ve sektörde dikkat çekiyor. Bu noktada SANY Fore Kazık Makinaları’nın fark yaratan özelliklerine değinen Okay, “Türkiye’deki fore kazık imalatlarında olmazsa olmaz yöntem olan borulu çalışmalarda, yüksek basma-çekme kapasiteleri sayesinde SANY Fore Kazık Makinaları hemen her sahada çok başarılı oluyor. Bununla birlikte çok uzun çalışma saatlerinde dahi sorunsuz çalışmaları sayesinde uzun süre işte kalma avantajı sağlıyor.” şeklinde konuştu.
SANY Fore Kazık Makinaları Türkiye’de birçok modeliyle sektöre önemli faydalar ve avantajlar sağlıyor. Buradan hareketle, SANY’nin Türkiye pazarında en fazla tercih edilen fore kazık modelleri ile ilgili görüşlerini belirten Okay, “Türkiye’de en çok tercih edilen makina modelleri SR285MV ve SR400MV oluyor. Yüksek basma-çekme kapasiteleri ve sert zeminlerde dahi yüksek tork güçleri bu iki modeli öne çıkarıyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler