19 Temmuz 24, Cuma

ASCENDUM gücü ve güvencesi KOMATEK 2024 Fuarı’na damga vurdu

ASCENDUM Makina, iş makinaları sektörünün profesyonellerini bir araya getiren KOMATEK 2024 Fuarı’nda sektördeki liderliğini bir kez daha kanıtladı. ASCENDUM Makina CEO’su Tolga Polat ‘ASCENDUM Gücü ve Güvencesiyle’ konseptiyle yer aldıkları KOMATEK 2024’te SDLG, SANY ve DEUTZ markalarına özel tasarladıkları üç standın da fuarın ilgi odağı olmasından duydukları heyecan ve mutluluğu aktardı.

ASCENDUM Makina iş makinaları sektörünün buluşma noktası olan KOMATEK 17. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı’nda 3 markasıyla birden boy gösterdi. Fuarın başrol oyuncusu olan ASCENDUM Makina SDLG, SANY ve DEUTZ markalarına özel tasarladığı stantları ve düzenlediği lansmanlarla adeta göz kamaştırdı.

KOMATEK 2024’te ASCENDUM gücü ve güvencesi konuşuldu

Bu yıl 65. yaşını kutlayan, her sene müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek daha iyi çözümler geliştiren ve satış sonrası hizmetlerde liderliği elden bırakmayan ASCENDUM Makina, KOMATEK Fuarı’nda sektördeki oyun kurucu konumunu bir kez daha kanıtladı. Fuara SDLG, SANY ve DEUTZ markalarıyla katılmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen ASCENDUM Makina CEO’su Tolga Polat, her markanın kendi alanında öncü olduğunu ve tüm markaların yenilikçi çözümlerini ziyaretçilerle buluşturdukları için çok mutlu olduklarını vurguladı: “ASCENDUM Makina olarak her geçen yıl sektördeki yerimizi sağlamlaştırmaya devam ediyoruz. Özellikle bu sene 65. yılımızı kutlamanın heyecanını yaşarken, KOMATEK 2024’e katıldığımız SDLG, SANY ve DEUTZ markalarıyla beraber hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada gücümüzü ve güvenilirliğimizi bir kez daha kanıtlıyoruz.”

SDLG standı ziyaretçilerin ilgisini topladı

Sektördeki liderliğini istikrarlı biçimde sürdüren ASCENDUM Makina, müşterileriyle arasında kurduğu uzun yıllara dayanan bu sağlam bağı KOMATEK 2024’te de hissettirdi. Fuarın en kalabalık stantlarından biri olan SDLG standında, lastikli yükleyici modellerinden L958H, L948H, L938H, L918H sergilendi. Ekskavatör modelleri arasında ise E6215H paletli ekskavatörün yanı sıra ER620H ve ER626H kompakt ekskavatörler de yerini aldı. En önemli gelişmelerden biri ise ASCENDUM Makina CEO’su Tolga Polat ve SDLG International Genel Müdür Yardımcısı Shi Dong’un katılımıyla gerçekleştirilen imza töreniyle ASCENDUM Makina ile SLDG arasındaki iş birliğinin tazelenmesi oldu. “ASCENDUM Makina’nın satış sonrasındaki gücü ile SDLG’nin ürün teknolojisi ve kalitesi birleştiğinde sektördeki öncü konumumuz yeni başarılarla taçlanmaya devam edecek” diyen Polat, SDLG’nin tüm ürün gamını Türkiye’de ASCENDUM çatısı altında pazara sunmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

SANY ve DEUTZ ile yeni başarı hikayeleri

Açık alanda yer alan SANY standı ise sergilenen iki dev makina ile adeta göz kamaştırdı. KOMATEK 2024 Fuarı’nda mobil liman ekipmanlarının lansmanını da yapan SANY, SRSC45G5 model konteyner elleçleme makinasını ziyaretçilerin beğenisine sundu. Liman ekipmanlarının yanı sıra SR400M model fore kazık da SANY standında sergilenen ürünler arasında yer aldı. Fuar boyunca ziyaretçilerinin ve iş ortaklarının gösterdiği ilgiden oldukça memnun olduklarını belirten Polat, “SANY liman ekipmanlarıyla birlikte yeni bir müşteri kitlesine hitap etme şansı yakaladık. Bu yenilik, ileriye doğru daha sağlam adımlar atmamızı sağlayacak önemli bir gelişme” dedi. KOMATEK 2024’ün dikkat çeken bir diğer markası ise ASCENDUM gücü ve güvencesiyle artık Türkiye pazarında yerini alan DEUTZ oldu. DEUTZ’un motor teknolojilerindeki liderliğinin tartışılmaz olduğunun altını çizen Polat, devrim yaratan DEUTZ gücünün ASCENDUM Makina güvencesiyle buluşmasının, oyunun kurallarını baştan yazacakları bir sürecin de temeli olduğunu vurguladı.

ASCENDUM Makina CEO’su Tolga Polat ve SDLG International Genel Müdür Yardımcısı Shi Dong

Elde edilen başarılar gelecek için ilham kaynağı

KOMATEK 2024 bu yıl ASCENDUM Makina için sadece bir fuar değil, aynı zamanda başarılarla dolu 65 yılın kutladığı özel bir anı oldu. ASCENDUM Makina’nın sektörde lider olmasının altında bilgi ve tecrübenin yattığını söyleyen Polat, “65 yıllık hikayemize baktığımızda, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini her zaman ön planda tuttuk. Bu süreçte kazandığımız birikimle, sektördeki liderliğimizi pekiştiriyoruz. Yenilikçi çözümlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun yanıtları vermeye devam ediyor, bizden hep daha fazlasını beklemelerini istiyoruz” dedi. KOMATEK 2024 coşkusu sadece fuar alanında da yaşanmadı. Aynı zamanda ASCENDUM Makina sosyal medya hesapları üzerinden dijitale de taşındı. SDLG, SANY ve DEUTZ stantlarında yaşanan tüm gelişmeler, makinalara ve çözümlere dair merak edilenler ve iş ortaklarının görüşleri, dijital platformlar aracılığıyla çok daha geniş kitlelere de yayıldı.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler