13 Temmuz 24, Cumartesi

Ankara duvarları ELS Lift’in AE15’i ile renklendi

Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin (Aşti) duvarları, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıldönümü sebebi ile grafiti çalışmasıyla renklendirildi. Projede Evren Forklift Platform’dan kiralanan ELS Lift marka 15 metrelik eklemli platformlarla grafiti sanatçılarının duvarları boyaması için güvenli bir çalışma ortamı sağlandı.

Evren Forklift Platform Genel Müdürü Evren Özgürgil
Evren Forklift Platform Genel Müdürü Evren Özgürgil

Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin duvarları, grafiti sanatçıları tarafından boyanarak, renklendirildi. Çalışma sırasında yüksek duvarların boyanması için Evren Forklift Platform’dan 3 adet, 15 metre çalışma yüksekliği ve 355° kule dönüşüne sahip ELS Lift’in eklemli platformu AE15 kiralandı.

“ELS Lift’e bakış açımız her zaman olumlu”

Kiralanan platformların yaklaşık olarak sahada 10-15 gün çalıştığını belirten Evren Forklift Platform Genel Müdürü Evren Özgürgil yapılan çalışmalara istinaden görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “Grafiti sanatçıları, şirketimiz tarafından kiralanan ELS Lift marka makinelerden oldukça memnun kaldıklarını ilettiler. Uygulamaları daha kolay ve hızlı bir şekilde, güven içerisinde gerçekleştirdiklerini söylediler. Bu çalışmada ELS Lift markasını tercih ettiğimiz için biz de mutluyuz. ELS Lift ürünlerini uzun süredir kullanıyoruz. Ürünlere yönelik genel yorumumuz ve markaya bakış açımız her zaman olumlu yönde olmuştur.”

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler