18 Mayıs 24, Cumartesi

ConExpo-Con/Agg 2023, Las Vegas’ta kapılarını açtı

ConExpo-Con/Agg 2023, Las Vegas’ta kapılarını açtı. Organizatör Ekipman Üreticileri Birliği’nin (AEM) katılım konusunda iyimser olduğu bildirildi. AEM yetkilileri katılımın bu hafta için 130.000’i aşabileceğini belirttiler. AEM, Aralık ayında sergi alanının tükendiğini ve bunun tarihteki en büyük CONEXPO-CON/AGG olacağını açıklamıştı. Buna göre fuar 3 milyon metrekare sergi alanı ile 2020’den %5 daha büyük olacak.

Fuar öncesi düzenlenen basın toplantısında konuşan AEM Başkanı Megan Tanel, “Yüz yüze görüşme ortadan kalkmıyor. Alım satım süreci ve bunu gerçek, canlı bir insanla yapabilmek hakkında söylenecek bir şeyler olduğunu düşünüyorum. 2020 fuarı, pandeminin başlamasından etkilendi, ancak bu yıl AEM, ziyaretçi ön kayıtlarının sayısı ve 2.000 şirketin katılımı ile canlandı” dedi.
Tanel, “Ekipman imalat endüstrisi, küresel salgınlardan tedarik zinciri kesintilerine kadar her şeyi güç ve kararlılıkla atlatarak Kuzey Amerika ekonomisinde dirençli bir güç olduğunu defalarca gösterdi. Geleceğe baktığımızda, bu endüstrinin kıtadaki topluluklar için istikrarlı işler ve ekonomik fırsatlar sağlayarak yeni zorluklar karşısında uyum sağlamaya ve yenilik yapmaya devam edeceğinden emin olabiliriz” ifadelerini de kullandı.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler