Bauma 2022'de Cat makina ve hizmetlerini Zeppelin sergileyecek

Bauma 2022'de Cat makina ve hizmetlerini Zeppelin sergileyecek

Avrupa ve Avrasya'daki on iki ülkede Cat temsilciliğini yürüten Zeppelin, 24-30 Ekim 2022'de Almanya'nın Münih kentinde düzenlenecek bauma 2022'de Cat iş makineleri, hizmetleri ve çözümlerini sergileyecek.

Daha önce, iki şirketin dünyanın önde gelen ticaret fuarında ortak bir standı vardı. 2022 fuarı için, dünyanın en büyük Caterpillar ortaklarından biri olan Zeppelin, inşaat ekipmanı teşhirinin sorumluluğunu üstleniyor. Zeppelin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Michael Heidemann, "Bauma 2022'de müşterilerimize dünyanın önde gelen inşaat ekipmanı üreticisi Caterpillar'ın en yeni ürünlerini ve Zeppelin'in sunduğu mükemmel hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Birçok iş ortağımızla kişisel temas kurmayı dört gözle bekliyoruz. Bauma'ya olan bağlılığımız Almanya, Avrupa ve Avrasya'daki müşterilerimize Zeppelin'e güvenebileceğinizin açık bir işaretidir” dedi.

Caterpillar'ın Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Avrasya'dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Christophe Pelé ise şunları söyledi:  “Zeppelin ekibinin bauma'nın 2022 edisyonunda olağanüstü bir deneyim yaratacağını biliyoruz".

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar