HX Serisi Ekskavatörler, yakıt verimliliği ve yüksek güç sunuyor

HX Serisi Ekskavatörler, yakıt verimliliği ve yüksek güç sunuyor

HX Serisi, hem mükemmel yakıt verimliliği hem de yüksek güç sağlayan çevre dostu, yüksek performanslı motora sahip. Çeşitli şantiyelerde yapılan titiz testlerle kanıtlanmış olağanüstü çalışma performansı ile HX Serisi her türlü çalışma alanı için uygun.

 

Hyundai HX serisi, iş makinaları alanında teknolojik bir sıçramayı temsil ediyor ve iş makinaları pazarında operatör konforunu ve güvenliğini yepyeni bir mükemmellik seviyesine taşıyor. Hyundai HX serisi, makinenin her alanında iyileştirmeler sunuyor. İşletme maliyetlerinde elde edilen verimliliklerle eşleşen yeni teknoloji seviyesi, kullanıcılar için gerçekten oyunun kurallarını değiştiriyor.
HX serisinde gerçekleşen en göze çarpan değişiklikler, önceki kabin tasarımına göre %13 daha fazla alan sunan kabin. Aslında, Hyundai HX serisi, tamamen yeniden düşünülmüş ve birçok yenilikçi teknolojik özellik içeren bir operatör ortamına sahip. Hyundai, her yeni HX serisi makinede hem operatör konsolunun kendisinde hem de operatörün parmaklarının ucunda ayarlanan teknolojik özelliklerde birçok önemli iyileştirme gerçekleştirdi. Hyundai HX paletli ekskavatör serisinde, hem kontrollerin arkasındaki kişiye hem de makinenin etrafında çalışanlara yardımcı olmak için tasarlanmış daha fazla güvenlik teknolojisi de bulunuyor.

Her türlü çalışma alanı için uygun

Birçok yeniliği bünyesinde barındıran Hyundai’in Yeni HX Serisi, kullanıcıların sahadaki ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı. Bu seri yapılan saha testleri ve kalite kontrol ile kanıtlanmış yakıt verimliliğini ve performansı en üst düzeye çıkarıyor. HX Serisi, hem mükemmel yakıt verimliliği hem de yüksek güç sağlayan çevre dostu, yüksek performanslı motora sahip. Yeni seri, çeşitli şantiyelerde yapılan titiz testlerle kanıtlanmış olağanüstü çalışma performansı ile her türlü çalışma alanı için uygun.

Yakıt avantajı

Hx serisinin en önemli özelliklerinden biri olan gelişmiş (IPC) akıllı güç kontrolü sayesinde pompa debisini ve gücü çalışma şartlarına göre optimize etmesi ve bu sayede günlük yakıt verimliliğini HX220L modelinde bir önceki modele göre %12 civarında azaltarak kullanıcılarına avantaj sağlaması. Yeni gösterge paneli sayesinde o günlük toplam yakıt ile ortalama saatlik yakıt tüketimi ekrandan izlenebiliyor.Kullanıcılar, ECO gösterge sistemi ile motor devrini ve yakıt verimliliği seviyesini  görebiliyor. ECO gösterge makinanın ekonomik çalışmasını sağlıyor.

Çevre dostu yüksek performans

Tier 3 motorları ile donatılmış olan HX Serisi ekskavatörler çevre dostu yüksek performansı ile hem yakıt verimliliği,hem de yüksek güç sunuyor. Bal peteği şeklinde dizayn edilmiş hava girişi kapakları sayesinde yabancı madde girişi en az seviyeye indirilmiş. Izgara kapakları da büyütülerek daha fazla hava girişi sağlanmış. Güçlendirilmiş alt takımı ve ön ataşmanları dışında, polimer şimler ile ataşmanlar ve arasındaki boşluklar aşınmaya  daha da dayanıklı hale getirilmiş. Hi-grad yeni dizayn hortum teknolojisi ile hortumlar ısıya ve basınca daha dayanıklı hale getirilmiş.

Yüksek dayanıklılık

HX Serisi’nin üst ve alt yapısı ve ataşmanlarının sahada istenilenden daha yüksek dayananıklılığa sahip olduğu,saha testleri ile teyit edildi. Kovanın aşınmaya direnci,kullanılan yeni malzeme ile geliştirildi. Yeni klima sistemi ile ön taraftaki hava girişleri,hava akışını doğrudan operatörün yüzüne,ayağına ve gövdesine yönlendirerek

 

operatörün daha rahat ve zinde olmasını sağlıyor. Geliştirilmiş enstrüman paneli daha kolay izleme,operatörün verimini artırmak için ve ayrıca birçok elektronik fonksiyonun kolayca görülüp erişilebilecek konuma yerleştirilmiş durumda.

Daha fazla konfor için yeni kabin

Düşük ses,düşük titreşim  ve ergonomik tasarım kabin içerindeki ortamı daha konforlu ve keyifli yapıyor. Güvenliğe ve operatör kolaylığına odaklanmakla,HX serisi ekipman kontrolünün her zaman ve her yerde hızlı ve güvenli yapılmasını sağlıyor,operatörlere ideal çalışma ortamı sunuyor. Yeni seride  ayrıca operatörün kabin hacminde %13 artış sağlanmış durumda.

Bazı opsiyonlar

Opsiyon bazında sunulan ataşman akış kontrolü sayesinde 10 adet kırıcı ve 10 adet ataşman için farklı pompa akış ve basınç girebilme olanağı sağlanmıştır.

Kule kilit sistemi

Hassas Dönüş kontrolü

AAVM –Bütün çevre izleme sistemi

Hi-mate: Uydu bağlantısı

 

 

 

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar