HİDROMEK’in yeni konsept tasarımı, HICON VRL 3 ödül birden aldı

HİDROMEK’in yeni konsept tasarımı, HICON VRL 3 ödül birden aldı

HİDROMEK’in yeni konsept tasarımı: HICON VRL (Konsept Kuleli Teleskopik Yükleyici) Tasarımı ve kullanımı ile fark yaratacak, %100 elektrikli HICON VRL, 3 tasarım ödülü birden aldı.
Dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından olan ve kazananları Alman Tasarım Konseyi’nin belirlediği ABC Award 2021’de “Best of the Best” ve “Winner” ödüllerinin sahibi olan HICON VRL, IF Design Awards 2020’de ise “Professional Concept” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Geleceğin elektrikli araçlarını bugüne taşıyan HİDROMEK, HICON Ailesi’nin yeni üyesi HICON VRL’yi (Vision Rotary Loader) konsept ürün olarak geliştirdi.
Çalışma sürecini daha kolay hale getirecek olan %100 elektrikli HICON VRL lastikli yükleyiciyi, 360 derece kule dönüşü, ileri-geri çift yönlü hareket edilebilme ve eşsiz manevra özellikleriyle dar alanlarda dahi kolaylıkla kullanılabilir.
Konsept ürün HICON VRL, sıfır emisyon salınımı ile çevre dostu. Enerjisini yeni nesil lityum-iyon bataryalarda depolayan HICON VRL, elektrikli motoru sayesinde enerjisini %97 verimli kullanarak çalışır. Konvansiyonel dizel motorlu araçlara göre daha az enerji harcayan HICON VRL, daha düşük bakım maliyetiyle tasarruf sağlar. HICON VRL, 360 derece döner kabini ve bomu, ileri ve geri hareket özelliği ile geleneksel lastikli yükleyicilere kıyasla dar alanlarda daha kolay, daha verimli ve daha hızlı çalışır. Yüksek hareket kabiliyetine sahip HICON VRL, aynı işi daha az manevra ile yapar, zaman kazandırır. HICON VRL, sahip olduğu kolay hareket özellikleri ile lastik ve yürüyen aksam gibi komponentlerin ömrünü uzatır. Özel fonksiyonel yükleme becerisine sahip HICON VRL, yüksek verimliliği ile enerjisinin tamamını gücüne aktarır. HICON VRL’yi, 360 derece döner kabini ve bomunun yardımıyla çift yönlü olarak hareket ettirebilirsiniz. Makinenin yönü fark etmeksizin, ileriye doğru konumlandırdığınız zaman HICON VRL, lastikleri otomatik olarak ön lastik olarak algılar ve böylece kullanıcısına kullanım kolaylığı sunar.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap