CAT 980L, güvenilirlik, üretkenlik, yakıt verimliliği sunuyor

CAT 980L, güvenilirlik, üretkenlik, yakıt verimliliği sunuyor

Mermer ocakları için özel olarak geliştirilen BH (Blok Taşıyıcı) aranjmanlı makineler; standart yükleyicilerden farklı olarak artırılmış arka ağırlık, ağır hizmet tipi şanzıman ve jantlar, daha büyük kaldırma ve devirme pistonları, ekstra güçlendirilmiş kaldırma kolu gibi özelliklere sahiptir.
980L Tekerlekli Yükleyici güvenilirlik, üretkenlik, yakıt verimliliği ve uzun kullanım ömrüne yönelik beklentilerinizi karşılamak için kanıtlanmış teknolojilere sahiptir. Bu makine size daha fazla güç sağlar ve yeni bir vites değiştirme stratejisi kullanır. Kilitlemeli kavramalı tork konvertörü ile daha sarsıntısız vites değiştirme, daha çabuk hızlanma ve yokuş çıkarken daha yüksek hızla hareket etme imkanı sunar. Cat 980L zorlu çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek dayanıklılığa sahiptir.

Artırılmış güç

980L modelinde bulunan Cat® C13 ACERT™ motor; elektronik, yakıt ve hava sistemlerinin ideal kombinasyonu sayesinde arttırılmış güç yoğunluğu sunar. 980L Tekerlekli Yükleyici yaklaşık 32 tonluk mermer bloklarını rahatlıkla kaldırabilir. Artırılmış güç imkânı sunan Cat motor ve oransal akış sağlayan yüke duyarlı hidrolik sistem, önceki serilere kıyasla %25’e varan bir yakıt tasarrufuna ulaşıyor. Ağır hizmet tipi planet dişli şanzıman ve akslar, yine ağır hizmet tipi Z bar bağlantısı ve kapasitesi arttırılmış kaldırma ve devirme pistonları; ağır blokların güçlü ve hızlı bir şekilde yönlendirilmesi, zor şartlarda elleçlenip stok sahasına veya kamyona taşınabilmesine olanak sağlıyor. 980L Tekerlekli Yükleyici; güvenilirlik, üretkenlik, yakıt verimliliği ve uzun hizmet ömrü konusundaki beklentilerinizi karşılamak için sahip olduğu teknolojileri sistematik ve stratejik bir şekilde uygular.

MOTOR

Net Güç: 378 bg
Brüt Güç: 412 bg
Motor Modeli: CAT C13 Acert
Silindir hacmi: 12.5 lt
Net Tork: 2.040 Nm
Brüt Tork: 2.172 Nm 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap