Caterpillar teknisyenleri yeteneklerini konuşturuyor

Caterpillar teknisyenleri yeteneklerini konuşturuyor

Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da Borusan Grubu şirketlerinden Borusan Cat’in başarıyla temsil ettiği Caterpillar, servis teknisyenlerinin yeteneklerini dünya ile paylaşmak ve teknik servis üzerine kariyer geliştirme konusunda ilham yaratmak adına “Cat Trial 10: Teknisyen Testi” adlı videoyu yayınladı. 
Video, Caterpillar ürün ve hizmetlerini zorlu görevlerde test eden eğlenceli “Cat Trial” serisinin 10. etkinliğini izleyicilerle buluşturuyor. Bu etkinlik serisinde teknisyenlerden teknik bilgilerini zorlu bir parkurda göstermeleri bekleniyor. 
 

Türkiye’de 302 teknisyen Borusan Cat çatısı altında 
Dünyanın dört bir yanındaki Caterpillar ürünlerine değer katan unsurların başında servis teknisyenleri geliyor. Benzeri olmayan ürün ve hizmet desteği sağlayan teknisyenler, Borusan Cat müşterilerinin iş sahalarında sorunsuz bir şekilde çalışmalarını sürdürmelerine olanak tanıyor. Hızın büyük önem taşıdığı çalışma ortamında teknisyenler, iş makineleri ve iş makinelerinde kullanılan teknolojiye dair bilgileri ile müşterilerine en iyi hizmeti sağlıyor. 
Teknisyenlerin, Caterpillar ve Borusan Cat için çok önemli olduğunu vurgulayan Borusan Cat Türkiye Genel Müdürü Hasan Tahsin Güven “Servis teknisyenlerimiz müşterilerimizin iş sahalarını en iyi şekilde yönetmelerine ve inşa etmelerine olanak tanıyor. Servis teknisyeni pozisyonumuz son teknolojinin üst seviyede kullanıldığı, kişisel gelişime olanak tanıyan zorlayıcı ama bir o kadar tatmin sağlayıcı bir kariyer yolu sunuyor. Borusan Cat olarak farklı alanlarda toplamda 302 kişilik bir teknisyen ekibine sahibiz. Deneyimli ve yetkin çalışanlarımız, müşterilerimize benzersiz bir deneyim yaşatmamız noktasında kritik önem taşıyor” dedi. 
Dünya genelinde Caterpillar temsilcileri toplamda 65 bin servis teknisyenine istihdam sağlıyor. Önümüzde senelerde bu rakamın çok daha artması bekleniyor. “Cat Meydan Okuma Sesinin 10. Videosu Teknisyen Testi” videosuna ise https://www.borusancat.com/campaign/cat-trial  linkinden erişim sağlanıyor. 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap