Vimpo Kendi Yürür Mıcır Serici VCS5400 Nepal’de

Vimpo Kendi Yürür Mıcır Serici VCS5400 Nepal’de

Vimpo Kendi Yürür Mıcır Serici VCS5400, yeni yapılmakta olan Nepal Kaligandaki Koridoru Projesi’nde çalışmaya başladı. VCS5400, Yüksek Teknoloji Oransal Serim sistemi ile yol konforunu yükseltirken kullanıcısına birçok avantaj sağlıyor.

Vimpo Kendi Yürür Mıcır Serici VCS5400, yeni yapılmakta olan Nepal Kaligandaki Koridoru Projesi’nde çalışmaya başladı. VCS5400, Yüksek Teknoloji Oransal Serim sistemi

 

ile yol konforunu yükseltirken kullanıcısına birçok avantaj sağlıyor. Konu ile ilgili Vimpo’dan yapılan açıklamada “Nepal yollarında Vimpo VCS5400 Chip Spreader'ı görmekten gurur duyuyoruz” denilerek şu ifadeler kullanıldı: “Müteahhit firma Ashish Nirman Sewa Pvt. Ltd. ve Nirman Gauli'ye yeni Kaligandaki Koridoru projesinde Vimpo'yu seçtikleri için teşekkür ederiz. Ayrıca Nepal bayimiz Auto-Electro-Mech Pvt'ye ve Rajendra Mahatara’ya da özel olarak teşükker ediyoruz. Vimpo Ailesi olarak, gelişmiş yol teknolojileri ve makineleri tedarik ederek Nepal ve yakın bölgelerin gelişimine katkıda bulunmayı dört gözle bekliyoruz”. Vimpo VCS5400’i tercih eden müteahhit firma Ashish Nirman Sewa, Nepal'in önde gelen inşaat firmalarından birisi. Nepal altyapı sektöründe öncü olan firmalardan olan Ashish Nirman Sewa, bölgede birçok projeyi yürütüyor.

Bölge için önemli bir proje
Bölge için büyük önem taşıyan Kaligandaki Koridoru'nun inşaatı hızla ilerliyor. 435 km'lik otoyolun, bölgede yaşayan insanların yaşam standartlarında iyileşmeye önemli katkı sunacağı belirtiliyor. Koridor, kuzeydeki Çin sınırını Korala üzerinden güneydeki Hindistan sınırına Bhairahawa üzerinden bağladığı için Nepal için stratejik bir proje olarak da tanımlanıyor. Projenin tamamlanması, sadece Nepal, Hindistan ve Çin'den yolcu araçlarının değil, nakliye kamyonlarının da hareketini kolaylaştıracak. Kaligandaki koridoru boyunca yol inşaatı sadece Baglung ve Gulmi'deki ekonomik faaliyetleri artırmakla kalmayacak, aynı zamanda Hindistan ile Çin arasındaki ticari ilişkilerin kurulmasına da yardımcı olacak. Nepal için “ulusal gurur projesi” şeklinde tanımlanan projeye hükümet de özel bir önem veriyor.

Vimpo VC S5400 Mıcır Serici
Projede iş başı yapan Vimpo VCS5400 mıcır serici sathi kaplama işlemlerine çözüm olacak şekilde tasarlandı. Kullanıcı dostu ve sade arayüzü ile Plc kontrollü kontrol paneli, hidrolik direksiyon ve kontrollerin bir merkezde toplandığı joystick (levye kolu) bulunuyor. İki ayrı hareketli ön haznesi sayesinde 300 mm’den 5400 mm’ye kadar serim yapabiliyor. Motor ünitesi ve yürüyüş sistemi yüksek süratlerde hareket kapasitesiyle işler arasındaki transferlerde zaman kaybı önleniyor ve üretkenlik artırılmaktadır.
 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar