Volvo CE, Bauma 2022'ye katılmayacağını açıkladı

Volvo CE, Bauma 2022'ye katılmayacağını açıkladı

Volvo Construction Equipment (Volvo CE), şirketin Bauma 2022'de yer almayacağını açıkladı. Şirket açıklamasında, daha sonraki tarihlerde Bauma'ya veya diğer ticaret fuarlara katılabilecekleri de belirtildi. 

Basın açıklamasında , müşteri davranışının Covid-19 nedeniyle geliştiği ve değiştiği, bu nedenle şirketin müşterilerle daha da yakın ilişki kurmayı amaçlayan yeni bir pazarlama yaklaşımı benimsediği söylendi. Volvo CE, fiziksel, dijital ve hibrit etkinlikleri birleştirerek kendi etkinliklerine odaklanacağını ifade etti. Volvo CE Avrupa Bölge Başkanı Carl Slotte, “Fiziksel etkileşim çok önemli olmaya devam ederken, müşterilerimizin bizimle hem dijital hem de yüz yüze etkileşim kurma biçiminde önemli değişiklikler görmeye başlıyoruz. Bu, hem işi daha verimli yapmanın teknolojik olanakları hem de işi daha sürdürülebilir bir şekilde yapma ihtiyacının artmasıyla ortaya çıkıyor" dedi.

Slotte, şirketin gelecekte Bauma'ya veya diğer ticaret fuarlarına katılabileceğini de dile getirerek. "Önümüzdeki yılki fuardan çekilmemize rağmen, Bauma veya diğer ticari fuarlara gelecekteki katılımı göz ardı etmedik. Müşterilerimizin bizimle etkileşim kurma biçimlerini gözden geçirmeye ve stratejimizi onların ihtiyaçları ve taleplerine göre şekillendirmeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Volvo CE yeni stratejinin; yerel pazarlarda Volvo markalı etkinliklere daha fazla odaklanmayı, dijital ve geleneksel pazarlama kanallarının entegrasyonunu ve değişen müşteri temas noktalarını ve davranışlarını yansıtmak için dijital kanallara ve kampanyalara artan yatırımı içerdiğini ekledi. 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap