Doosan, yeni mobil uygulaması DoosanCONNECT ile verimliliği artırıyor

Doosan, yeni mobil uygulaması DoosanCONNECT ile verimliliği artırıyor

Doosan, Apple ve Android cihazları için yeni bir mobil uygulama geliştirdi. Yeni uygulamanın şu anda şirketin dünya çapında 80.000'den fazla ekskavatörünü, tekerlekli yükleyicisini ve belden kırmalı damperli kamyonunu kapsadığı belirtiliyor. DoosanCONNECT sisteminin sunduğu standart işlevselliğin yanı sıra, mobil uygulama, makinelere yönlendirmeler gibi yeni işlevler sunuyor. DoosanCONNECT sistemi, Doosan makinelerinin ve diğer inşaat ekipmanlarının motor ve hidrolik sistem parçalarını kontrol etmek ve bunların konumu ve kullanılabilirliği hakkında bilgi, harita ve görseller sağlamak için gerçek zamanlı veri izleme yoluyla saha yönetimi ve ekipman işletiminde verimliliği artırmak için tasarlandı.
Doosan, DoosanCONNECT kapsamındaki ekipman türlerini daha da genişletmeyi ve sarf malzemelerini yönetmek ve gelişmiş bakım paketleri sağlamak için telematik sistemine dayalı çeşitli hizmetler geliştirmeyi planlıyor.
Doosan'a göre DoosanCONNECT telematik sistemi, yakıt kullanımına, makine güvenliğine ve güvenliğe bağlı olarak makine boşta kalma sürelerinin değiştirilmesi gibi verimliliği artırmaya yardımcı olan operasyonel verilerin kullanımı yoluyla müşteriler için önemli faydalar sağlıyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap