SIGMA yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda etkinliğini artırıyor

SIGMA yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda etkinliğini artırıyor

Yurtiçindeki önemli karayolu ve otoyol projelerinde başarıyla çözüm ortaklığı yapan SIGMA, petrol fiyatlarının düşmesi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid 19 salgını nedeniyle oluşan pazar daralmasına rağmen, birçok yurtdışı pazarda da etkinliğini artırıyor.

Ankara/Akyurt’taki tesislerinde, Avrupa’da kullanılan en son teknolojiye uygun olarak üretilen SIGMA Asfalt Plentleri, sektörde 35 yıllık deneyimi olan İtalyan – Türk mühendislerce tasarlanıyor ve plent teknolojisindeki son yenilikleri yansıtıyor. Son yıllarda petrol fiyatlarının düşmesi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid 19 salgını nedeniyle oluşan pazar daralmasına rağmen, SIGMA birçok yurtdışı pazarda etkinliğini artırıyor. Yurtiçindeki önemli karayolu ve otoyol projelerinde başarıyla çözüm ortaklığı yapan SIGMA ürünleri, aynı zamanda aralarında Özbekistan, Kırgızistan, Azerbaycan, Rusya, Ukrayna, Kosova, Lübnan, Filistin, Irak, Umman, Tanzanya ve Nijerya’nın da bulunduğu birçok ülkeye ihracat yapıyor.
 

Tercih edilme nedenleri

80 ile 340 ton/saat arası kapasitelerde standart olarak üretilen asfalt plentleri, nemli ülkeler için özel olarak geliştirilen “Super Dry” modelleri ile yüksek kapasitelere ulaşabiliyor. SIGMA’nın tercih edilmesinde rol oynayan önemli özellikler şu şekilde özetleniyor: Son Teknoloji: SIGMA plent teknolojisi, Avrupa'da asfalt plentlerinde kullanılan son teknoloji ile tamamen eşdeğer.
Plent üniteleri bazında kalite ve performansı etkileyen bazı özellikler;
-Çift vibrasyon motoruyla tahrik edilen yüksek performanslı elek
-Aşınmaya dayanıklı yeni nesil karıştırıcı
-Düşük yakıt tüketimiyle optimum kurutma teknolojisi
-Avrupa Çevre Normlarına uygun filtrasyon sağlayan torbalı filtre
-Mükemmel hassasiyet sağlayan agrega, filler ve bitüm tartım sistemleri
-Bilgisayar kontrollü tam otomasyon

Minimum Yakıt Harcaması: Kurutucu iç tasarımı, üstün kaliteli brülör ve ekstra yalıtım tedbirleriyle garanti altına alınan yakıt tüketim değerleri son derece düşük.
Asgari Bakım Gereksinimi: SIGMA plentleri asgari bakım gerektirecek şekilde tasarlanıyor olup, aynı zamanda kolay bakım yapılması hedefleniyor.
Kısa Sürede Kurulum ve Demontaj:Kuleyi oluşturan katlar tamamen modüler olduğundan montaj/ demontaj süreleri kısalıyor, plent kısa sürede devreye alınabiliyor veya başka şantiyeye nakledilebiliyor.
Kaliteli Komponentler: SIGMA’nın misyonu, dünyanın her yerinde sorunsuz olarak çalışan, güvenilir asfalt plentleri üretmek. Kaliteye verilen büyük önem nedeniyle, plenti oluşturan birçok kritik komponent en tanınmış dünya çapında üreticilerden temin ediliyor.
Standartlara Uygunluk ve Güvenlik: SIGMA, CE normlarına ve makine emniyeti yönetmeliğine tamamen uygun olarak tasarlanıyor, merdiven ve platformlardan tahrik sistemlerine kadar CE standartlarına uyuluyor ve güvenli işletme için tüm tedbirler alınıyor.

Anında servis ve yedek parça hizmeti
SIGMA’nın en avantajlı olduğu konulardan bir tanesi de satış sonrası hizmetleri. Montaj ve devreye alma sonrası servis ve yedek parça hizmetleri, geniş teknik servis ekibindeki deneyimli teknisyenlerce anında veriliyor. Otomasyon grubu da firma bünyesinde bulunduğundan, uzaktan erişim hizmeti yanı sıra otomasyon ve elektrikle ilgili problemlere de anında müdahale edilebiliyor. 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar