Yeni HMK 500 LCHD en zor görevlere hazır

Yeni HMK 500 LCHD en zor görevlere hazır

HİDROMEK’in H4 Serisine ait en yüksek tonajlı ekskavatörü HMK 500 LCHD, sahalarda yerini almak için hazır. Özellikle alt şaside yapılan revizyonlar, ağır hizmet tipi yapısının güçlendirilmesi ve geliştirilen teknolojisi sayesinde üstün dayanıklılık sunan HMK 500 LCHD, sağlam ve dengeli yapısı ile en zor çalışma şartlarında güçlü ve kesintisiz performans sağlıyor. Maden, mermer ve büyük inşaat sahaları gibi en ağır çalışma koşullarının hakim olduğu sahalarda kesintisiz çalışma imkanı sunan HMK 500 LCHD paletli ekskavatör, ihtiyaç duyulan güç, dayanıklılık, üst düzey performans ve uzun ömürlü kullanımı sahaya taşıyor.

Güçlü, dayanıklı, dengeli

HMK 500 LCHD paletli ekskavatör, H4 Serisinde ağır hizmet tipi yapısının güçlendirilmesi ve geliştirilen teknolojisi sayesinde daha fazla dayanıklılık, maksimum performans, operatör konforu ve kullanım kolaylığı sunuyor. 3,2 metreküp kova kapasitesi ve 6,3 metre standart bom uzunluğu bulunan HMK 500 LCHD’de yer alan teknolojik donanımlar performansı ve üretkenliği artırıyor. HMK 500 LCHD sağlam ve dengeli yapısı ile kullanıcısına zorlu iş koşullarında sorunsuz ve sürekli çalışma imkanı sağlıyor.

Daha sağlam

H4 Serisinde daha mukavim malzemeler kullanılarak güçlendirilmiş arm, bom yapısı, yürüyüş takımları ve ataşman grubunda yapılan geliştirmeler sayesinde daha dayanıklı bir yapıya sahip olan HMK 500 LCHD; mermer, maden ocakları ve büyük inşaat sahalarında ihtiyaç duyulan gücü ve sağlamlığı sağlayarak yüksek performanslı ve uzun ömürlü kullanım sunuyor.

Ağır saha şartlarında ofis konforu

Operatörün rahat ve konforlu şekilde çalışmasını ve makineyi kolaylıkla kontrol edebilmesini sağlayan HMK 500 LCHD, ısıtmalı, hava süspansiyonlu ve 35 derece yatırılabilir koltuk, oransal kontrollü pedal ve joystick’ler, motor hızı kontrol tuşu, OPERA Kontrol Sistemi, dokunmatik operatör ekranı, tavan lambası, bardak tutucu, sıcak-soğuk dolabı gibi pek çok donanım ve seçenek sunuyor. FOPS özellikli kabine sahip makinede bulunan kırmızı tutamaklar, yan ve arka kameralar ile uyarı sistemleri hem kullanıcının hem de makinenin çevresinin güvenliğini sağlıyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar