Cat 140GC, her kullanım koşulunda dengeli performans sağlıyor

Cat 140GC, her kullanım koşulunda dengeli performans sağlıyor

Yüksek performans ile düşük edinim ve işletim maliyetlerini birleştirmek için tasarlanan Yeni Cat® 140GC motor greyderin güçlü Cat C7.1 motoru, zor şartlarda yüksek itiş gücü sağlayan tork konventör güç aktarım dizaynı ve yüke duyarlı hidrolik sistemi, her türlü kullanım koşulunda dengeli performans sağlıyor.

Yeni Cat® 140GC motor greyder, yüksek performans ile düşük edinim ve işletim maliyetlerini birleştirmek için tasarlanmıştır. 140GC'nin güçlü CatC7.1 motoru, zor şartlarda yüksek itiş gücü sağlayan tork konventörgüç aktarım dizaynı, yüke duyarlıhidrolik sistemi, her türlü kullanım koşulunda dengeli performans sağlar. ECO çalışma modu ve motordan talebe göre tahrik alan fan yapısı yakıt tüketimini azaltır. Uzatılmış bakım aralıkları, işletim maliyetlerini ciddi şekilde düşürmektedir. Her tecrübe seviyesindeki operatörler, 140GC ile yüksek üretim kapasitelerine çabucak ulaşabilirler ve ayarlanabilir koltuklar ve ısıtma/soğutma sistemi, kolay ulaşılabilir kontrol panelleri geniş kabin dizaynı ve görüş açısı ile ciddi bir operatör konforu sağlanmıştır.
 

Operatör dostu kabin
Müşteri geri dönüşleri dikkate alınararak, yeni dizayn edilen 140GC'nin direksiyonu ve kol kumandaları operatörlerin aşina olduğu türdendir ve pozitif kontrol sağlar. Kumanda konsolu operatörün tercihine göre ayarlanır ve güçlü ısıtma ve soğutma sistemi kabinin nemini giderirken ve kabini basınçlandırırken temiz hava sirkülasyonu ile tozu dışarıda bırakarak camların temiz kalmasını sağlar. 140GC'nin standart tork konvertör yapısı, kötü zemin koşullarında çekişi artırmak ve güç aktarma sistemi komponentlerini hasarlara karşı korumak için hiçbir operatör olmaksızın devreye girer. Standart olarak sunulan Bıçak Akümülatörü operatöre hassas tesviye ve bıçak kontrolü sağlamaktadır. My CAT uydu takip sistemi ile makinanın saha verileri müşteriye detaylı bir şekilde sunulmaktadır. Cat 140GC standart olarak geri görüş kamerası ile gelmektedir ve operatör saha güvenliğini kabin içinden takip etme imkanına sahiptir. Görüş sağlamak için bir geri görüş kamerası kullanır.

 

140GC TEKNİK ÖZELLİKLER
Motor: Cat C7.1
Motor Gücü: 196 - bg
Çalışma Ağırlığı: 16.5 - 19 ton
Bıçak Genişliği: 4.2 m
Lastik Ölçüleri: 17.5-25

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar