Maki İnşaat, plent yatırımında Marini’yi seçti

Maki İnşaat, plent yatırımında Marini’yi seçti

Türkiye’nin önde gelen müteahhitlik firmalarından Maki İnşaat, son olarak yaptığı asfalt plenti yatırımında Marini markasını tercih etti. Firmanın bu tercihinde plentin kalitesi, üretim esnasındaki enerji tüketimi, yüksek performansı gibi özellikler belirleyici oldu. 
Marini, Türkiye’nin farklı bölgelerindeki projeler için plent teslimatlarını sürdürüyor. Son olarak Türkiye’nin en önemli inşaat firmalarından Maki İnşaat’a da asfalt plenti teslimatı yapıldı. Maki İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özçoşkun, projelerinde yaptıkları makine yatırımlarında birinci önceliklerinin kalite olduğunu belirterek makine alımı yaparken aldıkları makinenin fiyat-performans ve verimliliğine dikkat ettiklerini söyledi. Plenti almadan önce belli başlı plent markalarını incelediklerini belirten Özçoşkun, aradıkları tüm özelliklerin Marini’de olduğunu ve Marini’nin satış sürecinin başından sonuna kadar sağladığı destekten de oldukça memnun kaldıklarını vurguladı. Özçoşkun, birçok firma arasından neden Marini’yi seçtiklerini ise şu şekilde açıkladı: “Böyle bir tesis alırken kalitesi, üretim esnasındaki enerji tüketimi, yüksek performansı, yüksek karlılığı, kolay ve anlaşılır olması, firma yetkililerine kolay ve hızlı ulaşmak aynı zamanda plentin çevre dostu olması gibi özellikler arıyorduk. Bu özelliklerin tamamını Marini’de bulduk. Ek olarak Marini’nin satış ekibinin yakın ilgisi de tercih sebeplerimiz arasında yer aldı”.

Kaliteli servis hizmeti
Kurulum esnasındaki servis hizmetinden de memnun kaldıklarını belirten Özçoşkun, “Personel profesyonel ve tecrübeli. Gayet memnun kaldık. Tesisin satın alma sürecinin başından itibaren başlayarak kurulumun tamamlanmasına kadar Marini’nin teknik servisi ve yetkilileri bizi yalnız bırakmadı. Bu bağlamda hiç bir sorun yaşamadık” dedi.
 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar