Brokk yıkım robotları için özel bir yazılım geliştirdi

Brokk yıkım robotları için özel bir yazılım geliştirdi

Brokk, bağlantılı Brokk yıkım robotları için çevrimiçi bir platform sundu. Brokk Connect, robotları kullanıcıların makinelerini izleyip yönetebilecekleri çevrimiçi bir portala bağlayan, Brokk robotları için benzersiz bir şekilde tasarlanmış bir donanım ve yazılım çözümü olaak tanımlanıyor. Platform, gerçek zamanlı veri sağlamanın yanı sıra, Brokk sahiplerinin makine kullanımlarını ve makine çalışma sürelerini optimize etmelerine yardımcı olmak için bilgileri analiz ediyor. Bir Brokk Uptime hizmet anlaşmasıyla birleştirildiğinde, Brokk müşterilerinin işlerinin değerini en üst düzeye çıkarmaya tam olarak odaklanmalarını sağlıyor.

Brokk Connect, özellikle bağlantılı Brokk robotları için geliştirilmiş çevrimiçi bir platform. Çözüm, yıkım robotlarının işletim ve yönetiminin özel gereksinimlerini karşılamak için benzersiz olan hem donanımı hem de yazılımı içeriyor.

Firmadan yapılan açıklamada “Makineye kurulan Brokk Connect donanımı hem kontrol ünitesine hem de makinedeki tüm sensörlere bağlanır. Brokk Connect yazılımı, Brokk sahiplerinin ve operatörlerinin her zaman tam kontrole sahip olmalarına yardımcı olmak için robottan alınan tüm verileri işlemek ve analiz etmek için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. En iyi kapsama alanını ve her zaman açık çalışmayı sağlamak için robota bağlantı cep telefonu ağı üzerinden yapılır. Çevrimiçi platform aracılığıyla, tüm robot filosunu bulabilir ve yönetebilir, her faaliyet hakkında kesin bilgi alabilir ve herhangi bir dikkat gereksinimi veya herhangi bir hizmet gereksinimi konusunda sizi uyarabilirsiniz.”

Firmanın açıklamasına göre söz konusu platformun temel faydaları şunlar:

ERİŞİM: Robotun konumu, durumu, operasyonel verileri ve herhangi bir dikkat ihtiyacı hakkında gerçek zamanlı bilgilere her zaman erişin.

YÖNET: Filo kullanımını, filo operasyonunu artırmak ve proje planlamasını optimize etmek için operasyonel verilerden yararlanın. Proaktif olarak bakım yapmak ve aksama sürelerini önlemek için makinelerin durumunu izleyin. Ve bir şeyler ters giderse sorunları uzaktan ve gerçek zamanlı olarak giderin.

RAHATLA: Brokk Connect'e bir Çalışma Süresi hizmet sözleşmesi ekleyin ve Brokk'un makinelerinizle ilgilenmesine izin verin. Brokk, robotlarınızı izler ve sağlıklı tutar ve her zaman bir sonraki işe hazır olur.

Brokk Group CEO'su Martin Krupicka ise konu ile ilgili şu açıklamaları yaptı:  “Brokk Connect, robota eklenen standart bir sistem değil, Brokk tarafından geliştirilmiş bir çözüm olduğundan, tamamen Brokk sahipleri için maksimum değer yaratmak üzere tasarlanabilir. Kullanıcının odak noktası makine kullanımını ve iş operasyonunu iyileştirmek veya makine sağlığını korumak ve izlemek olsun, sistem bunu destekliyor.Aslında, müşterilerimiz işlerini yürütmeye odaklanırken, Brokk'un robotlarıyla ilgilenmesine izin vermenin değerini keşfediyor."

Brokk Connect ilk olarak İsveç, İsviçre ve İtalya'da piyasaya sürülecek. 2021'de daha sonra Avrupa'nın geri kalanında ve Kuzey Amerika'da satışa sunulacak. Brokk Connect, tüm yeni Brokk robotlarında teslimat için mevcut olacak ancak eski modellere de uyarlanabiliyor. Bu şekilde Brokk müşterileri tüm filolarını birbirine bağlayabiliyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar