Hitachi ekskavatör ve yükleyiciler Dünya Kayak Şampiyonası için çalışıyor

Hitachi ekskavatör ve yükleyiciler Dünya Kayak Şampiyonası için çalışıyor

Hitachi ekskavatörlerinden ve tekerlekli yükleyicilerden oluşan önemli bir filo, 2021 FIS Alp Disiplini Dünya Kayak Şampiyonası  için kapsamlı inşaat ve yenileme çalışmalarına katıldı. İtalya Cortina d'Ampezzo'daki etkinliğin dünya çapında 500 milyondan fazla kişi tarafından izlenmesi bekleniyor.

Hitachi, ZW140-5, ZW150-6 ve ZW180-6 tekerlekli yükleyiciler ve ZX210-5 ve ZX130-6 ekskavatörleri de dahil olmak üzere Hitachi makineleri, kar temizleme, kayak pistlerini ve yarış-varış alanını hazırlamak ve ayrıca stantlar inşa etmek için kullanıldı. Yerel inşaat şirketi Alfarè ve etkinlik organizatörleri Cortina 2021 Vakfı'na yetkili Hitachi bayisi Franco Clò Srl tarafından özel bir kira sözleşmesi verildi.

İnşaat ve yenileme çalışmalarının amacı, uluslararası kayak yarışma standartlarına uygun en iyi koşulları yaratmaktı. Etkinlik boyunca Hitachi makineleri, gerekli işler için yarış-varış alanında ve Cortina'nın merkezinde beklemede kalacak. Tekerlekli yükleyiciler, hem etkinlik sırasında hem de sonrasında kayak pistlerini koruyacak.

Kayak pistlerinin bitiş çizgisinde Zaxis orta boy ekskavatörler ve ZW tekerlekli yükleyicilerden sorumlu olan Riccardo Alfarè, "Tekerlekli yükleyicilerden bahsederken, gerçekten sadece Hitachi hakkında konuşabilirsiniz" dedi. Franco Clò Srl'nin sahibi Andrea Clò şunları ekledi: "Böyle özel bir etkinlik üzerinde çalışan müşterilere Hitachi makineleri sunmaktan gurur duyduk."

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar