Komatsu PC78US-8 Mini Hidrolik Ekskavatör

Komatsu PC78US-8 Mini Hidrolik Ekskavatör

İş ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu’nun mini ekskavatör sınıfındaki hidrolik ekskavatörü PC78US-8, kompakt yapısı, manevra ve hareket kabiliyetiyle yol ve köprü inşaatları, dar sokaklardaki kanal açma operasyonları ve seralar için ideal bir ekskavatör. 2.330 mm genişliğindeki ekskavatörün kulesi döndüğünde, paletinden sadece 88 mm taştığı için özellikle dar alanlarda çok etkin şekilde kullanılabiliyor. Hafif oluşu ve yüksek çekiş gücüyle dik yokuşlarda, engebeli arazilerde de yüksek performans sergiliyor. Sınıfına göre 0,34 m3’e varan geniş kova kapasitesiyle yüksek verimlilik sunuyor.

PC78US-8’in, motor gücünü ayarlayan beş farklı modu ile zemine ve iş koşullarına uygun olarak tek dokunuşta seçilebilen iki hız seçeneği bulunuyor.  Seçilen tercihe göre etkin hızı ve gücü otomatik olarak ayarlayarak yüksek üretkenlik ve düşük yakıt tüketimi sunuyor. Ayrıca gereksiz yakıt tüketimini önlemek üzere motorun 5 dakika rölantide kalması durumunda operatörü uyaran bir sistem de bulunuyor. Bu CO2 emisyonları azaltılmış çevreci ekskavatörde, operatörün kolay algılayacağı şekilde konumlandırılmış göstergenin sağında yapılan enerji tasarrufunu gösteren bir eko-gösterge de yer alıyor. 

 

Sessiz ve güvenli bir çalışma ortamı

Düşük ses seviyeli motoru, devrilmelere ve darbelere karşı korumalı olarak üretilen geniş ve konforlu kabini ile operatöre sessiz ve güvenli bir çalışma ortamı sunuyor. Geri çekilebilir kemer, çalışmadığı durumda tüm hidrolik aksamı kilitleyen sistem, daha geniş bir alanda görüş sağlayan geniş yan ve arka aynalar ve tepe penceresi de PC78US-8’de sunulan diğer güvenlik unsurları.

Komatsu PC78US-8 mini ekskavatör Komatsu’nun ve distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları’nın güvencesi altında, ayrıcalıklı satış ve satış sonrası destekleriyle sunuluyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap