Doosan mini ekskavatörler yüksek verimliliği, üst düzey performansla birleştiriyor

Doosan mini ekskavatörler yüksek verimliliği, üst düzey performansla birleştiriyor

 

En yüksek verimlilik düzeyini, üst düzey performansla birleştiren DOOSAN Mini Ekskavatörler; güçlü kazma kapasiteleri, mükemmel kaldırma gücü ile farklı ve  dar çalışma ortamlarında çalışabilme  açısından kolay kullanım ve kontrol olanakları sağlar. Özellikle dar-küçük alanlarda çalışabilme özellikleri ile birlikte  inşaat sahaları arasında rahat dolaşabilme özellikleri  nedeniyle de rağbet görmektedirler. Çünkü sahip oldukları minimal ölçüler, hassasiyet isteyen dar ve küçük alanlarda  kullanıcıya yüksek performans sağlamaktadır.

Güçlü performans

Doosan sıfır kuyruk dönüşlü  mini ekskavatörler,  özellikle dar alanlardaki manevra/hassasiyet isteyen kazı-yükleme işlerinde yüksek üretkenlik ve  düşük yakıt  tüketimi ile kullanıcı beklentilerinin üstüne çıkmaktadır. Kapalı merkez  valf ve pistonlu tip hidrolik pompa  ile yüke duyarlı silindirlere sahip DOOSAN mini ekskavatörler, zorlu işler için ihtiyaç duyulacak güç ve performansı sağlayacak son teknoloji hidrolik bileşenlerle doludur. Otomatik rölanti sistemi,düşük yakıt tüketiminin önemli ayrıntılarındandır. Ayrıca sınıfında en yüksek bom dönüş özelliklerine sahip (DX35Z’te sağ 50° sol 70°) Doosan mini ekskavatörler, kauçuk ve çelik palet seçenekleri ile  bu makinaların kullanılacağı  alanların genişlemesini sağlarlar.

Dayanıklılık-üretkenlik-rahatlık

İster kazı ister yükleme ya da sert peyzaj malzemeleri yerleştiriliyor olsun, DOOSAN mini ekskavatörlerin güçlü yapıları sınıfının en iyi döngü sürelerini de ortaya çıkarmaktadır. Entegre dönüş fren yapısı, kabin içinde monitörle  arıza bilgisi edinebilme,  ROPS kabinde standart klima ve kalorifer  mevcudiyeti  kullanıcıya büyük rahatlık ve konfor sağlar. İster kapalı ROPS kabin seçeneği ister kanopi seçeneği konfigürasyonu kullanılsın, DOOSAN mini ekskavatörlerde olağanüstü bir görüş açısına sahip olunur. Standart süspansiyonlu koltuk ve optimum operatör deneyimi için stratejik olarak yerleştirilmiş lüks gösterge paneli de  konforlu bir kullanım sağlar.
DOOSAN Mini ekskavatörlerde  kırıcı hattı, dozer bıçağı, aşırı yük ikaz sistemi, bom-arm kilit emniyet valfi ve bom-kabin aydınlatma lambaları da  standart  olarak sunulmaktadır.
1 - 8,5 ton aralığında (9)  farklı modelin olduğu DOOSAN mini ekskavatörler “Yüksek üretkenlik ve konfor, düşük yakıt tüketimine sahip” modeller olarak anılmaktadırlar.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap