CAT Yenil Nesil 301.7 ve 302 mini ekskavatörler yakında Türkiye pazarında

CAT Yenil Nesil 301.7 ve 302 mini ekskavatörler yakında Türkiye pazarında

CAT Yenil Nesil Mini Ekskavatör ürünleri ilk olarak 1 tonla 3 ton aralığında yer alan modellerde gerçekleşti. Türkiye pazarına uygun olması sebebiyle ağırlıklı olarak 301.7 ve 302 modelleri yakın zamanda Türkiye pazarında görülmeye başlanacak.

Yeni nesil mini ekskavatörler 4 rakipsiz özellikle dikkat çekiyor.
Joystick kumandalı seyahat imkanı (stick steer): Operatör, levyeler yerine makine üzerinde bulunan joysticler sayesinde makine hareketlerini artık rahatlıkla yapabiliyor.

Hız sabitleme (cruise control): Belli bir noktaya seyahat esnasında joystickleri kullanmadan sabit hızla ilerleme imkanı bulunuyor.

LCD monitör: Standart olarak yer alacak LCD monitör sayesinde makine üzerinde hidrolik akış, ataşman ayarlamaları, bluetooth gibi özellikler sunuluyor.

Klima seçeneği: Kapalı kabin opsiyonuyla birlikte makinalarımız klimalı bir şekilde yer alabiliyor.

 

Operatör ihtiyaçlarına göre tasarlandı

Yeni Nesil Mini Ekskavatörler tamamen operatör ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı. Kompakt makinaların her zaman servis ve bakım işlemleri zahmetli olur. Komponentlere veya valf dilimlerine ulaşmanın zor olduğu bu makinalarda operatörün günlük bakım ve servis ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan ve tek parça açılabilen kabin (tilt cab) sayesinde rahatlıkla ulaşım mümkün kılınıyor. Bununla birlikte operatörün günlük 8 saat çalıştığı düşünülürse rakipsiz 4 özellik operatör konforunu ve maksimum verimi artırmaya yönelik özellikler olarak dikkat çekiyor.

Operatörün bom stick kullanımı tamamladıktan sonra levyeler sayesinde makine hareketine geçtiği düşünülürse, artık levyelere geçmeden de joystickler sayesinde makinayı hareket etme imkanı bulunuyor. Böylelikle operatörün daha rahat ve verimli çalışması sağlanıyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap