Enerji tasarrufu, yüksek verimlilik ve dayanıklılık

Enerji tasarrufu, yüksek verimlilik ve dayanıklılık

MARINI asfalt plentleri uzun yıllardır asfalt üretim ve yol yapım sektörünün en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Son yıllarda yurtiçi ve yurtdışı piyasalarında artan küçük-orta kapasiteli plent talebini karşılamak amacıyla, Türk-İtalyan ortak mühendisliği çatısı altında üretilmeye başlanan Be Tower Eco yeni asfalt plenti serisi; enerji tasarrufu, yüksek verimlilik ve dayanıklılık özellikleri ile ön plana çıkıyor.

MARINI asfalt plentleri uzun yıllardır asfalt üretim ve yol yapım sektörünün en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Son yıllarda yurtiçi ve yurtdışı piyasalarında artan küçük-orta kapasiteli plent talebini karşılamak amacıyla, Türk-İtalyan ortak mühendisliği çatısı altında üretilmeye başlanan Be Tower Eco yeni asfalt plenti serisi; enerji tasarrufu, yüksek verimlilik ve dayanıklılık özellikleri ile ön plana çıkıyor. Şu ana kadar Ukrayna’ya gönderilmiş olan 5 adet MARINI’nin yeni plent serisi olan Be Tower Eco, problemsiz bir şekilde çalışmaya başlamış bulunuyor. 120 ve 160 ton/saat kapasiteli modelleri bulunan plentin, kompakt boyutları ve standart konteynerlere sığabilen üniteleri sayesinde kara ve deniz yolu nakliyesinde ekonomik bir çözüm sunuyor ve bu özelliği sayesinde Dünya’nın her yerine kolaylıkla nakledilebiliyor.

Hızlı kurulum, söküm, transfer

Be Tower Eco asfalt plenti modüler yapısı sayesinde; kurulum, söküm ve transfer işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılmasına olanak sağlıyor. Ayrıca filtre grubunun, drayerin (kurutucunun) üstünde bulunmasından dolayı şantiyede yer ve enerji tasarrufu sağlıyor. Kazınmış asfalt, geri dönüşüm (recycling), TMA, ılık asfalt, mastik asfalt ve renkli asfalt vb. çözümleriyle, modüler yapısı ve ilave ekipmanların entegrasyonuyla tüm asfalt reçeteleri için uyumluluk gösterebiliyor. Aynı zamanda satış sonrası hizmetlerinin profesyonelliği, hızlı geri dönüşü ve etkin çözüm sunmasıyla, asfalt üretim ihtiyacınızı Dünya’nın her yerinde aksatmadan gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Esnek Tasarım

MARINI asfalt plenti, üretim sürecini kolaylaştıran ve esnek tasarıma sahip olmasının yanı sıra PC destekli Cybertonic 500 işletim sistemiyle tüm işlemleri tek ekran üzerinden kontrol edebiliyor. Anlık malzeme sarfiyatı, üretim takibi, reçete parametrelerine göre otomatik üretim, verileri arşivleme kabiliyeti ve uzaktan bağlantı yoluyla servis desteği imkânı da sağlıyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar