Leica Makine Kontrol Sistemleri Afrika'da

Leica Makine Kontrol Sistemleri Afrika'da

Leica Geosystems Makine Kontrol Sistemleri ağır iş makinelerine entegre tesviyeleme sistemleri ile verimliliği ve kaliteyi yükseltmeye yönelik çözümleriyle sahalarda olmaya devam ediyor. Dünyada bir çok noktada demiryolu inşaatında lider firmalarından olan Yapı Merkezi öncülüğünde yürütülen 202 km Darüsselam-Morogoro demiryolu projesinde de tercih, Leica Geosystems Makine Kontrol Sistemi yönünde oldu.
Darüsselam - Mwanza Demiryolu, 5 kısımdan oluşan ve Tanzanya’daki standart ray açıklığında olan toplam 1.224 kmlik hatlar tamamlandığında; Uganda, Ruanda, Demokratik Kongo Cumhuriyeti ve Tanzanya’yı birbirine bağlayacak ve Doğu Afrika’yı Hint Okyanusu’na açacak.
Tanzanya'daki projede aktif bir rol üstlenen Doğan Metalurji firması toprak işlerinde kaliteyi ve verimliliği arttırmak için profesyonel ekibinin yanına, Komatsu marka greyderleri için Leica Greyder Makine Kontrol sistemlerini bünyesine kattı.
 Sistem A.Ş Makine Kontrol ekibi sahada kurulum ve kalibrasyonlarını yaptıkları ekipmanları, operatör ve teknik ekiplere verilen eğitim ve veri hazırlanmasına yönelik çalışmalardan sonra sahada ekiplerle test sürüşlerini başarı ile tamamladı. Zorlu arazi şartlarında Leica GS14 sabit GNSS istasyonlarından aldığı verilerle tam uyumlu çalışan makine kontrol sistemleri, uzun mesafelerde yüksek performansla çalışmaya devam ediyor.
 
 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar