ELS Lift'in önceliği çalışanların, bayilerin ve müşterilerinin güvenliği

ELS Lift'in önceliği çalışanların, bayilerin ve müşterilerinin güvenliği

ELS Lift Satış Pazarlama Direktörü İrfan İşmak, Koronavirüs’ün şu an için ELS Lift’de etkisinin sınırlı olduğunu belirtse de bayileri, tedarikçileri ve müşterileri başta olmak üzere toplum üzerindeki etkilerinin artarak devam ettiğini belirtti. Bu zorlu süreçte şirket çalışanlarının güvenliği öncelikli olacak şekilde her türden desteği tüm iş ortaklarına ve ekip üyelerine vermeye devam edeceğini söyledi.

Uzak Doğu’da ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını, küresel ekonomi ve tedarik zinciri gibi birçok alanı olumsuz etkiledi. Virüsün yayılım hızını yavaşlatmak, şirket çalışanlarını, üretim tesislerini ve ticari hayat üzerindeki etkilerini en aza indirgemek için şirketler önemli tedbirler almak zorunda kaldı. Bu yeni duruma yönelik  pozisyon alan firmalardan biri de Bursa’da Personel Yükseltici Platform sektöründe faaliyet gösteren ELS Lift oldu. Firmanın aldığı önlemler ve mevcut durum karşısında değişen çalışma stratejileri hakkında açıklamalarda bulunan ELS Lift Satış Pazarlama Direktörü İrfan İşmak, yapılan çalışmalar hakkında şunları söyledi: ‘’Global dünyayı etkisi altına alan salgın sebebi ile üretim planlamalarımızda ki belirsizlik ve değişken ekonomik koşullar işleri zorlaştırsa da, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı olan sorumluluklarımızın devam ettiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple ELS Lift olarak vermiş olduğumuz tüm taahhütleri yerine getirmek için uğraşıyoruz. Birinci önceliğimiz olan güvenlik tedbirlerini büyük bir titizlikle sağlayarak; üretim faaliyetlerimizi sürdürmenin yanı sıra EMEA bölgesi ve ötesindeki tüm bayilerimiz, distribütörlerimiz, servis ortağımız ve değerli müşterilerimize, tüm ürün modellerimiz için yedek parça hizmetini bu süreçte ELS Lift Satış Sonrası Hizmetler destek ekibimiz tarafından 24 saat boyunca sürdürmeye devam edeceğiz."

Açıklamada firmanın hizmet operasyonları devam ederken şirket genelinde alınan tedbirler şu şekilde sıralandı: 

"-Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve evde çalışmalarını sürdüren ekip üyelerimiz ile online görüşmeler yapılmaktadır.

- Bu süreçte tesisimize dışarıdan hiçbir ziyaretçi kabul edilmemektedir.

- Tüm toplantı, etkinlik ve eğitim gibi organizasyonlar iptal edilmiş veya ertelenmiştir.

- Tüm seyahatler iptal edilmiş veya ertelenmiştir.

- Çalışan kapasitemizi %50 oranında düşürerek uzaktan çalışma sistemine geçilmiştir.

- Fabrikaya girişte tüm personellerimiz sağlık kontrollerinden geçirilmektedir.

- Fabrikanın her alanında sosyal mesafelenme kurallarına dikkat edilmektedir.

- Koronavirüs’ün etkilerini yakından takip ederek ilgili kısıtlamalara, yasalara ve güncellemelere uyum sağlanmaktadır.

Bunların yanı sıra pazarlama faaliyetleri açısından, yıllık pazarlama bütçemizin büyük bir payını oluşturan fuarlar ve sponsorluklar gibi organizasyonların, iptal veya ertelenmesi nedeni ile tüm dünya da geçerli olan teknoloji ve dijitalleşmenin, işimizin en kritik parçasını oluşturduğunu bir kez daha görmüş olduk. Şirket vizyonumuz olarak her zaman planlamalarımızın başında gelen dijitalleşmeye bu dönemde çok daha fazla emek verip ve yatırım yaparak, pazarlama faaliyetlerimizi ve işlerimizin diğer bölümlerini kesintisiz olarak yöneteceğiz. Tüm dünyanın bu zorlu dönemi en kısa sürede atlatmasını temenni ediyoruz.’’

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar