Coronavirus tehdidi altında yapılan  CONEXPO, ziyaretçi sayısını artırmayı başardı

Coronavirus tehdidi altında yapılan CONEXPO, ziyaretçi sayısını artırmayı başardı

Geçtiğimiz hafta düzenlenen ve corona virüs salgını nedeniyle bir gün erken bitirilen CONEXPO-CON / AGG Fuarı’na ilişkin rakamlar açıklandı. Dünyanın birçok ülkesinden firma fuarda yerini alarak yeni teknolojilerini ve ürünlerin tanıttı. Fuara katılımcı sayısı açıklanmadı ama yapılan açıklamaya göre 2017 yılından yapılan fuara katılanlardan 130.000'den fazla bir rakama ulaşıldı, bu da % 1.5 artışı gösteriyor.

Yapılan açıklamaya göre salgın nedeni ile uluslararası katılımcı iptali yüzde 1’den az oldu.

CONEXPO-CON / AGG 2020 Fuar Yöneticisi Mary Erholtz yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen başarılı bir fuarı geride bıraktıklarını söyleyerek “Bu, CONEXPO-CON / AGG'nin şimdiye kadarki en iyi fuarlarından biri oldu” dedi.  Fuar katılımcısı firmalar da yaptıkları açıklamalarda fuara katılma hedeflerine ulaştıklarını ve sonuçlardan memnun olduklarını belirttiler. HydraForce Inc. Global Pazarlama Müdürü David Price, “Kalabalık, bu koşullar altında beklenenden çok daha iyiydi ve en önemlisi, doğru alıcılar vardı. Fuardan memnun kaldık ve 2023’te de burada olacağız” dedi.  
Doosan Bobcat Başkanı Mike Ballweber de bu düşünceleri tekrarlayarak, “Salı günü standımızda katılım açısından rekor kırıldı, bu da fuarın bizim için ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. İlk gün standımızda 2017 fuarının tamamından daha fazla insan vardı” şeklinde konuştu.
Tadano America Başkanı ve CEO'su Ingo Schiller de “Standımıza gösterilen ilgiden ve gelen ziyaretçi kalitesinden memnunuz. CONEXPO-CON / AGG'deki yönetim ekibi durumu izledi ve fuarı bir gün erken kapatmak için çok zor bir karar verdiler. Liderliklerini takdir ediyoruz ve CONEXPO-CON / AGG 2023'ü bekliyoruz” dedi.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar