HİDROMEK’in elektrikli ekskavatörü HICON 7W, ikinci tasarım ödülünü kazandı

HİDROMEK’in elektrikli ekskavatörü HICON 7W, ikinci tasarım ödülünü kazandı

HICON 7W dünyanın en seçkin tasarım ödüllerinden IF Product Design Award 2020 ödülüne layık görüldü. 78 bağımsız jüri üyesi 56 ülkeden 7.298'den fazla adayı değerlendirdi. Değerlendirmelerden sonra ürün, iletişim, ambalaj ve hizmet tasarımı, mimarlık ve iç mekan tasarımı alanlarında en iyi tasarımlar seçildi.

Bu ödülle HİDROMEK’in toplam tasarım ödülü sayısı 19’a çıkarken, HİDROMEK’in kazandığı IF Design Awards sayısı altıya çıktı.
Yüzde 100 elektrikli HİCON 7W, sahip olduğu elektrik motoru sayesinde, daha sessiz, daha verimli ve çevre dostu olmasıyla öne çıkıyor. Sıfır emisyonlu olması ve kompakt boyutları ile çevresel etkiyi azaltan HİCON 7W, şehrin birçok noktasında kolaylıkla kullanılabiliyor. HİCON 7 W kullanıcılarına binaların içinde, bahçelerde ve parklarda, şehir içi şantiyelerde, tünellerde ve yer altında çalışma imkânı sunuyor.
Yakıt tüketiminin olmaması, verimli güç tüketimi sağlayan motoru ve bakım maliyetlerinin düşük olması HİCON 7 W’yu ekonomik kılıyor. Tek şarjla 8 saat kullanım sağlayan HİCON 7W’da bulunan standart soket makinenin kendi kendini şarj etmesini sağlıyor.Araç şarj istasyonlarında kolaylıkla 3 saatte tam şarj olan HİCON 7 W, hızlı şarj ile 30 dakika içinde de şarj olabiliyor. Ayrıca, uygun prizlere evde veya garajda da şarj edilebiliyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar