Yeni teknolojiler CONEXPO Latin America’da sergilendi

Yeni teknolojiler CONEXPO Latin America’da sergilendi

CONEXPO Latin America 2019, katılımcılardan ve katılımcılardan övgü ve olumlu destek alan, yüksek kalitede bir etkinlikle Santiago'da 2-5 Ekim tarihlerinde başarılı bir çalışma yaptı. Bölge için en son ekipman, ürünler, teknolojiler ve hizmetlerin sergilendiği ve ekipman demo alanının yanı sıra, CONEXPO Latin America 2019, prestijli endüstri kuruluşlarının ortak eğitim alanlarına yer verdi.
 CONEXPO Latin Amerika Şov Direktörü ve AEM Uluslararası Fuarlar ve Etkinlikler Direktörü Fred Vieira, “Tüm katılımcılara destekleri için teşekkür ediyoruz; katılımcılar için gerçek değeri olan en üst kalitede bir etkinlik sunma hedefimize ulaştık. bölge ekonomisinin gelişmeye devam etmesi için alıcıları ve satıcıları ve iş çözümlerini birleştiren bir platform sağlamaya kararlıyız ”dedi.

Etkinliğe düzinelerce ülkeden 20.000'den fazla kişi katıldı

Katılımcılar, CONEXPO Latin America 2019'dan ve birlikte bulunan Expo Edifica'dan (Expo Hormigon ile) ve 45.000 metrekarelik ilgi çekici yerlerden 600'den fazla katılımcıya erişebildi. CONEXPO Latin Amerika 2019'da Kuzey Amerika, Çin, Almanya ve Kuzey İrlanda'dan uluslararası sergiler yer aldı.Önde gelen endüstri kuruluşları, Uluslararası Yol Federasyonu (IRF), Vinç İşletmecileri Sertifika Ulusal Komisyonu (NCCCO), Uluslararası Enerjili Erişim Federasyonu (IPAF) ve ödüllü danışmanlık firması Pezco Economics de dahil olmak üzere CONEXPO Latin Amerika 2019'da öğrenme fırsatları gerçekleştirdi. Vieira, “Bu ortak eğitim ve öğretim etkinlikleri gösteriye katma değer sağladı ve bilgi ve uzmanlıklarını katılımcılarla ve katılımcılarla paylaşmaya katılımlarını takdir ediyoruz” dedi. Ortak IRF Bölgesel Asfalt Kaplama Kongresi, kamu ve özel sektör profesyonellerini hedef aldı ve katılımcıların beklenen talebi karşılayan yüksek kaliteli yollar ve otoyol ağları inşa etmelerine yardımcı olmak için bölgesel ihtiyaçlara odaklandı. NCCCO, vincin güvenliğini arttırmak için etkileşimli vinç ve donanım etkinlikleri ile şovun ekipman demo alanına katıldı ve IPAF, CONEXPO Latin America 2019 standındaki etkinliklerle mobil kaldırma çalışma platformlarının daha güvenli kullanılmasını teşvik etti. CONEXPO Latin Amerika 2019'daki LatAm Ekonomi Sempozyumu'nda Pezco Economics'ten bölgesel uzman ekonomistler yer aldı. Oturumlar, seçilen ekonomilerin makroekonomik bir görünümünü ve İspanyolca konuşan pazarlardaki inşaat ve altyapı endüstrilerine daha yakından bakmak ve katılımcılarla sunum yapan katılımcılarla katılımcılar arasındaki etkileşimler için fırsat sundu.
CONEXPO Latin America 2019'un sahipleri olan Ekipman Üreticileri Birliği (AEM), Latin Amerika'daki inşaat ve altyapı sektörünün iyileştirilmesi için Şili İnşaat Odası ile işbirliğine devam ediyor. “Latin Amerika, birçok AEM üyesi ve katılımcılarımız için önemli bir iş bölgesidir ve AEM, Şili İnşaat Odası ile uzun yıllar işbirliği içinde çalıştı. AEM Başkanı Dennis Slater, bu ilişkiye değer veriyoruz ve sektörün büyümesini ve refahını arttırmaya devam etmek için uzun yıllar süren işbirliğini dört gözle bekliyoruz ”dedi. CONEXPO Latin Amerika, Hispanik Amerika için en prestijli yapı ve altyapı fuarıdır. Şov, tüm endüstri paydaşlarının en son en iyi uygulamaları ve teknoloji trendlerini rahatça karşılayabilecekleri ve paylaşabilecekleri CONEXPO kalitesinde bir deneyim sunuyor. Diğer önemli endüstri olaylarına paralel olarak, CONEXPO Latin Amerika, 2019 şovuyla üç yıllık bir döneme geçiyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar