Komatsu’dan yeni tip alt takımlara özel yıl sonuna kadar indirim kampanyası

Komatsu’dan yeni tip alt takımlara özel yıl sonuna kadar indirim kampanyası

 

Komatsu, “Bu Kampanya Çok Yürür” sloganıyla alt takımlara özel indirim kampanyası başlattı. İndirim, 20 ton ve 30 ton ekskavatörlerin yeni tip alt takımları için yıl sonuna kadar geçerli olacak.

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Komatsu, 31 Aralık 2019’a kadar yeni tip alt takımları için geçerli olan özel indirim kampanyası başlattı. “Bu Kampanya Çok Yürür” sloganıyla hayata geçirilen kampanya kapsamında 20 ton ve 30 ton Komatsu ekskavatör sahipleri, yıl sonuna kadar yaptıkları standart alt takım yerine yeni tip alt takım alımlarını bu avantajlı koşullarda yapabilecek.

Sağlamlığı, gücü ve güvenliği ile tanınan Komatsu markasının yeni tip alt takımları bor çelik yapısıyla ve küçültülmüş yatak burcuyla standart alt takımlardan farklılaşıyor. Yeni tiplerde ayrıca döner şaft sızdırmazının çapı da küçültüldü. Avantajlı koşullarla ekskavatörlerin performans sürelerini uzatma imkanı sunan bu kampanya kapsamındaki alt takımlar, zorlu koşullardaki aşındırıcı ortamlarda düşükten orta darbeye kadar tüm uygulamalar için tercih ediliyor. 

Belirtilen fiyatlar üzerinden geçerli olan kampanya hakkında www.komatsu.com.tr 0850 480 1 846 numaralı Müşteri İletişim Hattı’ndan detaylı bilgi alınabilir.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar