HİDROMEK Çin'in başkentinde

HİDROMEK Çin'in başkentinde

Dünyanın tanınmış iş makineleri üreticilerinden HİDROMEK, 4-7 Eylül tarihlerinde Çin’de düzenlenecek olan BICES 2019 Fuarı’na katılacak ve S 113 numaralı standında ürünlerini sergileyecek. HİDROMEK, lastikli ve paletli ekskavatör ürün grubuna ait makinelerini küresel iş ve inşaat makinesi sektörünün temsilcileriyle BICES 2019 Fuarı’nda bir araya getirecek. 2 yılda bir düzenlenen, küresel ölçekte tanınmış firmaların katılımcı olduğu BICES Fuarı’nı 2017 yılında 70’den fazla ülke ve bölgeden 100.000’den fazla kişi ziyaret etmişti. China International Exhibition Center New Venue'da gerçekleşecek olan fuarda HİDROMEK HMK 140 LC, HMK 220 LC ve HMK 300 LC Plus paletli ekskavatörler ile birlikte HMK 140 W lastikli ekskavatörü sergileyecek.

2014 yılında Tayland’da bulunan Mitsubishi firmasından motor greyder iş kolunun satın alınması sayesinde uzak doğu pazarlarında önemli dağıtım kanallarına sahip olan HİDROMEK, diğer ürünlerini de bu pazarlara tanıtma fırsatı buldu. HİDROMEK, geçtiğimiz yıllarda giriş yaptığı Çin pazarı için ise yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Faaliyette olduğu tüm pazarlara daha yakın olmayı, rakipleri ve pazar dinamiklerini takip ederek, gerekli aksiyonları almayı hedefleyen HİDROMEK, bu doğrultuda yurt dışı tanıtımlarına tüm hızıyla devam ediyor. HİDROMEK’in üretiminin her aşamasında AR-GE, tasarım, teknoloji ve inovasyonla iç içe olan ürünlerinden fuarda sergileyeceği ekskavatörlerinin öne çıkan özellikleri ise şöyle:

Hidrolik ekskavatörler ile maksimum performans ve yüksek konfor

Dayanıklı, güçlü ve yakıt tasarrufu sunan HİDROMEK ekskavatörler yüksek teknolojiyle üretilen güçlendirilmiş ağır hizmet tipi konstrüksiyonu ile ağır saha şartlarında dahi yüksek performans sağlıyor. Tasarım ödüllü GEN Serisi’ne ait HMK 140 W lastikli ekskavatör ve HMK 140 LC, HMK 220 LC, HMK 300 LC Plus paletli ekskavatörler operatör ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık verebilen konforlu kabini ile öne çıkıyor. Mükemmel kumanda kabiliyeti ve kolay bakım özellikleriyle dikkat çeken ürünler, 9 değişik pozisyonda ayarlanabilir ergonomik koltukları ve çalışma konforu sunan ön konsoluyla operatörlere yüksek konfor sunuyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar