Borusan Cat, Caterpillar’ın önemli toplantısına ev sahipliği yaptı

Borusan Cat, Caterpillar’ın önemli toplantısına ev sahipliği yaptı

Caterpillar’ın Afrika ve Ortadoğu Bölgesi (AME) temsilcileri ile müşterileri bir araya getiren Win in AME Council toplantısı, Borusan Cat’in ev sahipliğinde İstanbul’da yapıldı. Caterpillar global yönetiminden önemli isimlerin yanı sıra birçok müşterinin de katıldığı toplantı çok başarılı geçti.

Caterpillar’ın Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’daki tek temsilcisi olan Borusan Cat küresel devin önemli bir toplantısına ev sahipliği yaptı. Caterpillar’ın Afrika ve Ortadoğu Bölgesi (AME) temsilcileri ile müşterileri bir araya getiren “Win in AME Council” toplantısı 24-26 Haziran’da  İstanbul’da yapıldı. Toplantıya Caterpillar’dan Grup Başkanı Denise Johnson, Avrupa Afrika ve Orta Doğu’daki temsilcilerden sorumlu Başkan Yardımcısı Nigel Lewis, Yeraltı Madenciliği’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Rob Hoenes ve Enerji ve Güç Sistemleri işinden sorumlu Başkan Yardımcısı Pablo Koziner katıldılar. Caterpillar üst yönetiminin yanı sıra Avrupa ve Orta Doğu’dan 10 farklı CAT temsilcisi şirketin sahipleri ve en üst düzey yöneticileri ile Türkiye’den ve bölgeden büyük ölçekli müşteriler de toplantıda yer aldılar.

Başarılı ve verimli bir toplantı
Müşterilerin ve temsilcilerin birbirlerini daha iyi tanıyarak ilişkilerini güçlendirmelerini hedefleyen toplantıda Caterpillar temsilcileri kendilerini ve hizmet kapasitelerini tanıtırken, müşteriler de Afrika ve Ortadoğu Bölgesindeki projeleri ve beklentileri hakkında bilgi verdiler. Katılımcılar Borusan Holding’in Rumelihisarı’ndaki merkezinde hafta sonu sanatseverlere hizmet veren Borusan Contemporary Müzesi’ni de gezdiler ve burada düzenlenen kokteyle katıldılar. Borusan Cat İcra Kurulu Başkanı Özgür Günaydın Win in AME Council toplantısıyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Çok başarılı ve verimli bir toplantı oldu. Konuklarımız şirketimizin yaşadığı dönüşümü çok takdir ettiler, vizyonumuzdan etkilendiler ve bazı büyük müşterilerimizi ziyaret ederek onlarla tanışma olanağı buldular. Bu önemli organizasyonu gerçekleştirme olanağı bulduğumuz için mutluyuz.”
Başta Grup Başkanı Denise Johnson, Avrupa Afrika ve Orta Doğu’daki temsilcilerden sorumlu Başkan Yardımcısı Nigel Lewis ve Yeraltı Madenciliği’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Rob Hoenes olmak üzere toplantıya katılan tüm global Cat yöneticileri Borusan Cat’in Caterpillar temsilcisi olarak çalışmalarından, inovatif yaklaşımından ve müşteri odaklılığından etkilendiklerini vurguladılar. Üst düzey yöneticiler İstanbul’da çok keyifli, bilgilendirici ve yararlı bir etkinlik geçirdiklerini ifade ettiler.

 

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar