Aydınlatma kulesinde Rent&Rise’ın tercihi Yanmar-Himoinsa oldu

Aydınlatma kulesinde Rent&Rise’ın tercihi Yanmar-Himoinsa oldu

 

2003 yılından bu yana personel yükseltici platform kiralama konusunda uzmanlaşmış olan ve kiralama filosu içerisinde ağırlıklı olarak Haulotte marka makineler bulunduran Rent & Rise, filosuna ekleyeceği aydınlatma kulesi için Yanmar-Himoinsa’yı tercih etti. Bilindiği üzere aydınlatma kuleleri geçici aydınlatma ihtiyaçlarına hızlıca cevap verebilen mobil olma özelliği ile kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır.  Maden ocakları, yol ve köprü inşaatları, beton döküm işlemleri, havalimanları, belediye hizmetleri, afet ve acil durum hizmetleri, spor aktiviteleri, şantiyeler, konser ve diğer etkinlikler ile gece yapılan kurulum işlemlerinde son derece pratik ve etkin bir aydınlatma kaynağıdır. Küçük ve büyük motorlar, tarım makinaları ve ekipmanları, iş makinaları, enerji sistemleri, marin ekipmanları, makina parça ve kompontentleri alanlarında faaliyet gösteren YANMAR  kompakt, dayanıklı, güvenilir ve çok yönlü aydınlatma kulelerini 11 farklı model ile kullancılarına sunuyor.

Kolay taşınabilir

Yanmar Apollo Start serisi aydınlatma kuleleri, manuel kule direkleri sayesinde rekabetçi çözümler sunarken, Apollo Compact aydınlatma kuleleri, hidrolik direkleri ile 9 metrelik yüksekliğe 25 saniyenin altında ulaşarak, tam tur, 360 derecelik dönüş açısı sağlamaktadır. Apollo aydınlatma kulelerinde 4,5-7,5 kW aralığında değişen Yanmar dizel motorlar kullanılmaktadır. 384,000 lümen ışık gücüne olan Yanmar aydınlatma kuleleri 100 lt yakıt tank kapasitesine sahip, böylelikle led armatürlerle tek depo yakıt ile 150 saate kadar  hiç durmadan çalışabilmektedir. Arazi içesinde ise rahatlıkla araç arkasına takılarak taşınabilir özelliği sayesinde kolay sevk edilebilir.
26 Haziran 2019 tarihinde İzmir’de gerçekleşen teslimatta Rent & Rise İzmir Bölge Sorumlusu Gaye Tan, Rent & Rise İzmir Bölge SSH ekibi , Yanmar Enerji Sistemleri Satış Mühendisi Ezgi Onur, MakinaGetir Satış Müdürü Burak Sığ ve MakineGetir Satış Sorumlusu Cenk Hürkan hazır bulundu. Rent & Rise İzmir Bölge sorumlusu Gaye Tan; “ Filomuza ek bir ürün eklemek istiyorduk ve yaptığımız Pazar araştırması sonucunda Aydınlatma kulesi eklemeye karar verdik, tercihimiz de Yanmar-Himoinsa’dan yana oldu. Önümüzdeki dönemlerde aydınlatma kulesi kiralama  ihtiyacının artacağını düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Düşük bakım maliyetleri

Yanmar Enerji Sistemleri Satış Mühendisi Ezgi Onur;” Petkim’de de bu ürünümüz halıhazırda kullanılmakta ve oldukça memnunlar. Rent & Rise ekibinin de aynı şekilde memnun kalacağını düşünüyoruz. Yanmar -Himoinsa aydınlatma kulelerinde Yanmar motorları yer alıyor. 3TNV tipi motorların kullanılmasından kaynaklı motor çok güçlü  ve bu motorlar uzun kullanım ömrüne ve düşük bakım maliyetlerine sahip. Aynı zamanda zorlu saha, çevre ve iklim şartlarına dayanıklı bir ürün. Motorunun yanı sıra ürünümüzün kabini de yine kendi fabrikalarımızda üretilmekte ve muadillerine göre daha kaliteli kabinler”. Yanmar MakinaGetir satış müdürü Burak Sığ :” Rent & Rise ve MakinaGetir olarak işbirliğimiz yaklaşık olarak 6 aydır devam ediyor. Kiralamadaki işbirliğimizin yanı sıra ürünlerimizi de tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz”

 

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar