CONEXPO 2019’a erken kayıt yapan kazançlı çıkıyor

CONEXPO 2019’a erken kayıt yapan kazançlı çıkıyor

İleriye dönük ve geleceğine yatırım yapmak isteyen inşaat endüstrisi profesyonelleri, CONEXPO Latin America 2019'da en yeni ekipman ve ürünleri inceleme fırsatı bulacaklar. CONEXPO Latin Amerika, bu bölge için en prestijli yapı ve altyapı fuarı. Fuar, tüm inşaat sektörü paydaşlarının en son en iyi uygulamaları ve teknoloji trendlerini rahatça bulabilecekleri ve paylaşabilecekleri CONEXPO kalitesinde bir deneyim sunuyor.

30 Eylül’e kadar fuar web sitesine kaydolursanız, katılımcı rozetleri ücretsiz. Önceden kaydolarak zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Bir rozet, üç etkinliğin tümüne (CONEXPO Latin Amerika, Expo Edifica ve Expo Hormigón) erişime izin veriyor.

Basit ve hızlı kayıt işlemi, ziyaretçilerin ve katılımcıların CONEXPO Latin Amerika sırasında ve sonrasında daha kolay bağlantı kurmalarını sağlayarak, fuar deneyimine katma değer sağlıyor.

CONEXPO Latin Amerika Fuarı Direktörü ve AEM Uluslararası Sergiler ve Etkinlikler Direktörü Fred Vieira, “Bugünün ve yarının iş ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları bilgileri kazanmak isteyen tüm endüstri profesyonellerini davet ediyoruz. CONEXPO Latin Amerika 2019, katılımcılarımızın verimliliklerini ve sürdürülebilirliği artırmalarına yardımcı olacak en yeni ürünleri ve ekipmanları sunuyor”  diyor.

 

Detaylar ve kayıt için https: //www.conexpolatinamerica.com adresini ziyaret edin.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar