Prometeon Türkiye’ye Ziyaret Yağmuru

Prometeon Türkiye’ye Ziyaret Yağmuru

Pirelli marka kamyon, otobüs, tarım ve OTR lastiklerinin lisanslı üreticisi olan Prometeon Türkiye, Dünya’nın birçok farklı bölgesinden ticari faaliyetlerini yürüten satış ekiplerini eğitim ile donatmak için Türkiye’ye davet edildi

Eğitim ve sunum için Türkiye’ye davet edilen Afrika’dan Fas, Cezayir, Etiyopya; Güney Amerika’dan ise Uganda ülkelerinin müşterilerine donanımlı bilgiler aktarıldı. Fas, Cezayir, Etiyopya ülkelerinin müşterilerine Premeteon’un 2019 hedefleri ve stratejileri aktarılırken, Uganda’dan gelen filo müşterilerine ise Prometeon’un yenilikçi filo yaklaşımları ve iş modelleri konusunda bilgiler verildi.

Eğitimler için uzman kadro

Prometeon’un dünyadaki 4 ana bölgesinden birinin merkezi olarak, 75 ülkenin yönetim üssü rolünü üstlenen Prometeon Türkiye, bu kez Fas, Cezayir ve Etiyopya ve Uganda’daki ticari faaliyetleri yürüten ekipleri ve filo sahibi müşterilerini Türkiye’deki ProCAMPUS Eğitim Merkezi’nde ağırladı. Prometeon Türkiye, Orta Doğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak’ın ev sahipliğinde gerçekleşen eğitim ve sunumlar, Prometeon Afrika ve Orta Doğu Pazarlama Müdürü Yaşar Yurtçu ve Prometeon Türkiye ProCampus Eğitim Müdürü Nusret Efe tarafından verildi. Verilen eğitim ve sunum kapsamında Prometeon’un yenilikçi filo yaklaşımları ve iş modelleri, ProTruck kapsamında sunduğu filo çözümleri, pazarlama programları ve Prometeon büyüme stratejileri yer aldı.

İş ortaklarıyla sürdürülebilir büyüme

Prometeoun’un dünyadaki 4 üretim tesisinden biri olan İzmit fabrikası eğitim kapsamında ziyaret edildi. İş ortaklığının gelişimine dikkat çeken Şenocak, “Prometeon Türkiye olarak yönettiğimiz bölge içinde yer alan Fas, Cezayir, Etiyopya ve Uganda’daki iş ortaklarımızı Türkiye’de bir eğitim programına davet ettik. Prometeon olarak, hem Uganda’da premium markalar içinde hem de Etiyopya’da hakim bir pazar payımız var. Fas ve Cezayir’de de premium markalarda çift haneli pazar payına sahibiz” diye konuştu. Sürdürülebilir büyümeyi amaç olarak benimsediklerini ifade eden Şenocak sözlerini şöyle tamamladı; “İş ortaklarımıza Türkiye olarak ürünlerimizi ve hizmetlerimizi somut uygulamalarla aktardık. Birlikte sürdürülebilir büyümeyi sağlamak için filo lastik yönetim programına dahil olacaklar. Türkiye ekibi olarak bilgi birikimimiz ile hizmet yaklaşımımızı diğer ülkelerle paylaşmaktan ve uygulamalarımız ile model alınmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.”

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar