Anadolu Flygt, Xylem Markaları ile portföyünü genişletiyor

Anadolu Flygt, Xylem Markaları ile portföyünü genişletiyor

Çalışmalarını küresel su teknolojisi sağlayıcısı ve dünyanın en büyük pompa imalatçısı Xylem Water Solutions şirketi ortaklığı ile sürdüren Anadolu Flygt, Xylem’in yeni markaları ile Türkiye’deki portföyünü genişletip hızlı adımlarla büyümeye devam ediyor

Xylem, daha akıllı ve sürdürülebilir su yönetimi sağlamaya yönelik geliştirdiği teknolojilerle küresel olarak su sektörünün en kalıcı ve zorlu sorunlarına yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyor. Bu amaca yönelik son yıllarda bünyesine eklediği yeni markaları ile çözüm yelpazesini genişleten Xylem, su teknolojisindeki yeteneklerini önemli ölçüde güçlendirmeyi de başardı.  Xylem, sorunlara yönelik çözüm önerilerini Türkiye’deki su ve atık su yöneticileriyle iş birliği yaparak çözüm üretmede yardımcı oluyor.

Su sorunlarının çözümleyicisi

Pompa kiralama hizmetini Türkiye’de ilk başlatan ve alanında en çok tercih edilen firma olan Anadolu Flygt, bünyesine eklediği YSI, WTW, Global Water ve Goulds Water Technology markaları ile birlikte Türkiye’deki su sorunlarına çözüm üretmeye devam ediyor. Su sorunlarına çözüm üreten ve toplamda 13 ayrı Xylem markasını haznesine katan Anadolu Flygt bu alanda zirvede bulunuyor.

Xylem markaları ile su ömrü uzuyor

Xylem’in akıllı su çözüm yelpazesindeki markaların Türkiye’de satış ve satış sonrası hizmetlerini de yürüten Anadolu Flygt, müşterilerine yeni çözüm önerileri sunuyor ve su kaynaklarının sürdürülebilirliğine Türkiye’de öncülük ediyor.  Anadolu Flygt portföyüne eklenen Xylem markaları – Pure Technologies, Sensus, Visenti, MJK – altyapı değerlendirme, hizmet ve ürün yazılımlarını paket olarak sunuyor. Gelişmiş Altyapı Analizi ( Advanced Infrastructure Analytics – AIA) platformu içinde yer alan bu markalar akıllı izleme ve teşhis yöntemleriyle su şebekesinin ömrünü uzatmada yardımcı oluyor.

Anadolu Flygt bünyesine eklenen yeni markalar

Yer altı su ve atık su boru hatlarında bilgi toplayarak kaçak, kırık ve hava ceplerini tespit etmede öncü olan Pure Technologies ve Visenti markaları kullanılıyor. Bu marka ile, ana iletim boru hatlarından toplanan güvenilir bilgiler ile doğru yatırım planı hazırlanıyor. Kaçak su bedellerinin azaltılması ile işletme maliyetlerine önemli ölçüde tasarruf sağlıyor. Anadolu Flygt’a eklenen MJK, YSI, WTW, Global Water markaları ile suyun kimyasal-biyolojik ölçümlerinin yapılması sağlanılıyor. Sensus markasını 2016 yılında bünyesine katan Xylem, akıllı altyapı portföyünü bu sayede sürdürülebilir şekilde geliştirmeye devam ediyor. Sensus ile, altyapı izleme-ölçme otomasyonuna alınarak sürekli izleniyor ve oluşan tüm verilerin anlık ve dönemsel olarak analizi gerçekleştiriliyor. Son olarak, Anadolu Flygt bünyesine katılan Goulds Water Technology markası ile sulama, arıtma, su tedariği ve enerji  üretimi gibi alanlarda başarıyla kullanılabiliyor. Goulds Water Technology, uçtan emişli, kademeli, in-line, kolon, çift emişli, türbin tip pompalar ve özel üretim büyük pompaların üretiminde lider olma özelliği taşıyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.

Giriş Yap

İlgili Paylaşımlar